تازه های اخبار تازه های اخبار

افتتاح دو شعبه بازسازی شده در مدیریت هرمزگان

طی مراسمی با حضور مسئولان مدیریت و شعب و جمعی از بازنشستگان بانک ،ساختمان جدید شعب ،پس از بازسازی و تعمیرات اساسی گشایش مجدد یافت.

 

آیین افتتاح دو شعبه بلوار جمهوری و سید جمال الدین بندرعباسدر جمع صمیمی همکاران شاغل و بازنشسته و با بازگوکردن خاطرات همکاران بازنشسته، با هدف ایجاد فضای بهتر برای ارائه خدمات بانکی به مشتریان انجام گرفت .

علی کمالی مدیر شعب : بازسازی شعب را گامی در جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم منطقه عنوان و ابراز امیدواری کرد ،با این اقدام ،رضایت مشتریان ،بیش از پیش فراهم شود و باید با عملکرد خود گامهای مثبتی در خصوص طرح های زودبازده برداریم و این بازسازی ،باعث ارائه خدمات بهتر به مردم شود.

مدیر شعب اظهار داشت :در طی سالهای گذشته با حمایت مردم که پشتوانه بانک مسکن هستند فعالیت کردیم و امید داریم در سالهای آینده با ارائه خدمات مطلوبتر رضایت هرچه بیشتر مشتریان را جلب نماییم .
وی طی سخنانی خدمت به مردم را بزرگترین افتخار کارکنان بانک دانست و با ارائه گزارشی از عملکرد بانک مسکن گفت : تمام تلاش ما کسب رضایت مشتریانمان استوآنچه در بازسازی شعب برای ما اهمیت داشت فراهم کردن امکانات خدمت رسانی بهتر و آسایش خاطر مشتریان بانک بود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/3