فهرست اخبار فهرست اخبار

همایش بزرگ خانواده همکاران به مناسبت روز زن

مدیریت شعب استان همدان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز تولد حضرت امام خمینی (ره) و همچنین گرامیداشت مقام مادر و روز زن ، همایشی را با حضور خانواده همکاران در سالن سینما قدس همدان برگزار کرد.
در ابتدای این مراسم که با استقبال بی نظیر مدعوین همراه شده بود فیلمی که این روزها در بسیاری از سینماهای کشوردر حال اکران می باشد و از پرفروشترین فیلمهای سینمایی به شمار می رود به نمایش درآمد.
بعد از اتمام فیلم حسن ریحانی پور به ایراد سخت پرداخت و ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ولادت دخت نبی اکرم (ص) و تولد بنیان گذار کبیر انقلاب به حاضرین در سالن ، با اشاره به نقش تاثیرگذار همسر همکاران در فراهم آوردن محیطی سرشار از آرامش جهت همکاران ، از زحمات ایشان قدردانی کرد. مدیر شعب استان خطاب به خانواده همکاران گفت : قطع به یقین شما نیز از دعای خیر مردم بهره مند خواهید بود چرا که پرداخت تسهیلات جهت ساخت 58.000 واحد مسکن مهر در استان همدان محقق نشده است، مگر با پشتیبانی خانواده ها از همکاران که آنها توانسته اند با فراق بال بیشتری به انجام وظایف خود بپردازند. در ضمن ریحانی پور با تبریک روز زن به همکاران خانم ، از تلاشهای ایشان تقدیر نمود.
در ادامه برنامه محمدزاده ، دبیر همایش در سخنانی با تشکر از قبول دعوت مدیریت ، از سوی خانواده همکاران از مدیر شعب ، معاونین ، رییس دفتر حراست و مسؤول و همکاران دایره تجهیز و پشتیبانی به جهت حمایت همه جانبه از برگزاری این گردهمایی فرهنگی سپاسگزاری نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده ودرمناسبتهای پیش رو برنامه های جذاب تر و باشکوه تری برای همکاران و خانواده محترمشان تدارک و برگزار گردد.
در پایان هدایای همکاران خانم توسط مسؤولین حاضر در مراسم به ایشان اهدای گردید. گفتنی است هدایایی نیز برای خانواده همکاران مهیا شده بود که بعد از انجام مراسم قرعه کشی به افراد که به قید قرعه برنده شده بودند، تقدیم شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24