تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید وزیر مسکن از مسکن مهر استان همدان

وزیر مسکن وشهرسازی در بازدید از پروژه های طرح مسکن مهر در استان همدان : انتظار می رود در سال جاری استان همدان جزو سه استان برتر کشور در مسکن مهر معرفی شود.
وزیر مسکن و شهرسازی گفت: با کمک بانک مسکن پیشرفت طرح مهر در همدان مطلوب است. به گزارش روابط عمومی بانک مسکن :علی نیکزاد-وزیر مسکن و شهرسازی -که برای بازدید از پروژه های طرح مسکن مهر به استان همدان سفر کرده بود؛ پیشرفت این طرح دراین استان را مطلوب ارزیابی و از بانک مسکن در اجرای طرح مسکن مهر قدردانی کرد.
وزیر مسکن و شهرسازی از وجود بیش از 19 هزار متقاضی طرح مسکن مهر در استان همدان خبر داد و گفت:در مرحله نخست اجرای طرح مسکن مهر در استان بیش از 10 هزار واحد در حال ساخت است و بقیه نیز در مرحله دوم ساخته می شود . وزیر مسکن و شهرسازی در ادامه از پروژه های طرح مسکن مهر شاهد و ایثارگران در اسدآباد بازدید کرد و افزود:طرح مسکن مهر در شهرستان اسد آباد پیشرفت مطلوبی داشته است.
نیکزاد با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد باید تا 6 ماه نخست سال جاری تمامی پروژه های مسکن مهر پی‌ریزی و 460 واحد تا پایان سال به بهره‌برداری برسد، گفت: در این شهرستان 320 واحد در هفته دولت افتتاح خواهد شد. وی با تاکید بر ساخت 45 واحد مسکونی ویژه طلاب متاهل در این شهرستان یادآور شد: 50 میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض برای بافت فرسوده این شهرستان تسهیلات پرداخت می‌شود.
وزیر مسکن در بازدید از شهرستان نهاوند اظهار داشت: 57 هکتار به محدوده شهر نهاوند اضافه خواهد شد که در آن 1140 قطعه مسکن ساخته می‌شود و از این واحدها تعدادی به ورزشکاران صاحب مدال‌های ورزشی واگذار می گردد. وی در ادامه در بازدید از پروژه های طرح مسکن مهر در شهرستان ملایر تاکید کرد تا دو دبیرستان و دو مسجد برای شهرک مسکن مهر ملایر ساخته شود. نیکزاد گفت: در ملایر 3 هزار و 336 واحد وجود دارد که برای آماده‌سازی آن 2 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24