تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان همدان در نشست با انبوه سازان تاکید کرد:

افزایش بیش از صد درصدی فروش اقساطی سهم الشرکه

با عنایت به تاکید اولیای ارشد بانک در خصوص کمپین بازاریابی فعالان بخش مسکن و با هدف تقویت ارتباط بین انبوه سازان و بانک مسکن ،نشست تخصصی باحضور رییس ،اعضای هیات رییسه انجمن انبوه سازان ومسیولین مدیریت شعب استان همدان برگزار شد.

با عنایت به تاکید اولیای ارشد بانک در خصوص کمپین بازاریابی فعالان بخش مسکن و با هدف تقویت ارتباط بین انبوه سازان و بانک مسکن ،نشست تخصصی باحضور رییس ،اعضای هیات رییسه انجمن انبوه سازان ومسیولین مدیریت شعب استان همدان برگزار شد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان ضمن تشریح سیاستهای اعتباری سالجاری به افزایش بیش از صد درصدی فروش اقساطی سهم الشرکه اشاره کرد و گفت این اقدام می تواند محرک بخش تقاضا باشد،از طرفی بانک با پرداخت یک میلیارد و سیصد میلیون ریال تسهیلات مشارکت به ازای هر واحد به انبوه سازان حرفه ای دو هدف را دنبال نموده است که اولی تقویت بخش عرضه و دیگری افزایش تعامل با انجمن انبوه سازان می باشد که در این حوزه تفاوت محسوسی با سازندگانی که عضو انجمن نیستند دیده شده است.

وی ادامه داد: رونق بخش مسکن نیازمند همکاری تنگاتنگ بین بانک و مرتبطین بخش مسکن از جمله انبوه سازاران می باشد لذا تمرکز منابع مالی اعضای نزد بانک مسکن و برگزاری جلسات فصلی به منظور ارایه راهکارهای عملیاتی برای رونق بخشی در این حوزه و به تبع آن اقتصاد استان را خواستار شد.

پارسا مهر رییس انجمن انبوه سازان نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت:اعضای انجمن انبوه سازان همدان سال گذشته 832 واحد مسکونی را با مساحت 150.000 متر مربع احداث نموده است که پس از سرمایه گذاری انبوه سازان، همکاری صمیمانه  کارکنان بانک مسکن که توام با حسن خلق و ارایه خدمات شایسته به شهروندان و انبوه سازان در تحقق این مهم نقش بسزایی را داشته است.

وی در ادامه قول مساعد داد تا در اولین نشست با اعضای انجمن موضوع تقویت بیش از پیش حساب جاری انبوه سازان نزد بانک مسکن را مطرح نماید و از ایشان بخواهد که تمام تلاش خود را در راستای افزایش توان بانک مسکن برای سرویس دهی مطلوبتر به شهروندان را در دستور کار قرار دهند.

گفتنی است در این جلسه ،مجید کشاور نژاد معاون اجرایی ،حسین رستمی نیا رییس دایره اعتباری ، مهدی نوری اظهر کارشناس بازاریابی و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی؛ مواردی را درخصوص سیاست های اعتباری و تقویت همکاری های دوجانبه بین انبوه سازان و بانک مسکن مطرح کرده و به سوالات و ابهامات اعضای هیات رییسه انبوه سازان پاسخ دادند. ضمن اینکه مقرر گردید انتظارات و نقطه نظرات مدعوین برای بهبود فرآیندها به مرکز منعکس گردد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/31