تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

توافق در خصوص افزایش تعاملات و همکارایهای دوجانبه

توسط مدیران کل راه و شهرسازی و بانک مسکن استان همدان صورت پذیرفت
توافق در خصوص افزایش تعاملات و همکارایهای دوجانبه
مدیر شعب استان همدان با هدف ارتقای سطح همکاریهای دوجانیه و تعامل بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی با مهندس حسن ربانی مدیر کل جدید سازمان مذکور دیدار و گفتگو کرد .

مالمیر در این دیدار که کشاورز نژاد معاون اجرایی ،فولادی رییس حوزه حراست و محمدزاده کارشناس روابط عمومی وی را همراهی می کردند،ضمن تبریک انتصاب مهندس ربانی و قدردانی از همکاریهای مدیر اسبق و پرسنل ساعی اداره کل راه و شهرسازی، برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت کردند.

مدیر شعب استان همدان با اعلام این خبر گفت با رایزنی های که انجام شد، مقرر گردید در اولین فرصت جلسه ای با حضور کارشناسان بانک و سازمان مذکور، راهکارهای عملی افزایش سطح تعاملات مورد بحث و بررسی قرار گیرد. ضمن اینکه مدیر کل راه و شهرسازی نیز با تاکید بر تشکیل کارگروه مسکن با حضور سازمانهای ذیربط بر پیگیری و رفع مشکلات واحدهای باقیمانده مسکن مهر و مذاکره با سازمانهای حمایتی در خصوص واگذاری واحدهای بدون متقاضی به افراد تحت پوشش ،نظر مساعد خود را در خصوص همکاری بیشتر با بانک مسکن اعلام نمود.

مالمیر با قدردانی از حسن نظر مهندس ربانی و اشاره به بلاتکلیفی بیش از 2200 واحد مسکن مهر استان همدان و تفاهم نامه  منعقد شده بین بانک مسکن و وزارت راه و شهرسازی ،بر ضرورت برگزاری مستمر جلسات مسکن مهر به منظور رفع مشکلات و معضلات پیش روی پروژه ها  تاکید کرد، که این امر مورد تایید مدیر کل راه و شهرسازی نیز قرار گرفت و مقرر شد هماهنگی لازم در این خصوص با مقامات ارشد استانی نیز صورت پذیرد.

مهندس ربانی در پایان از تلاش پرسنل خدوم بانک مسکن به ویژه حسن توجه مدیر شعب استان همدان تقدیر و تشکر نمود.

 

ساعت : 13:11:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر