تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

شعب برتر مدیریت استان همدان مشخص شد

پس از برگزاری مجامع ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال1397
شعب برتر مدیریت استان همدان مشخص شد
باعنایت به برگزاری مجامع ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال مالی 1397 مدیریت استان همدان، شعب برتر در مجمع مشخص شدند.

باعنایت به برگزاری مجامع ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال مالی 1397 مدیریت استان همدان، شعب برتر در مجمع مشخص شدند..

رسول مالمیر مدیر شعب استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاکید مدیران ارشد بانک بر برگزاری مجمع ارزیابی عملکرد شعب ،نسبت به استخراج آمار و ارقام براساس شاخص های اعلام شده اقدام گردید وسپس مجامع شعب توسط سه گروه به ریاست مدیرشعب،کشاورزنژاد معاون اجرایی وحاکمی معاون مالی وفناوری تشکیل گردید و در جلسه هماهنگی که به همین منظور تشکیل شد مقرر گردید روسای جلسات مجامع بر تلاش مضاعف کارکنان در پیگیری تحقق اهداف به خصوص در حوزه جذب منابع و بویژه وصول مطالبات که مهمترین چالش استان می باشد، تاکید نمایند.

ایشان ادامه داد: جلسات مجمع با حضور همه همکاران با دعوت از شعب سطح شهر در ساختمان مدیریت برگزار و  شعب شهرستانها نیز با مراجعه مدیر و معاونین در محل شعبه مورد نظر طی یک هفته و در هر روز دو تا  نه جلسه و با بهره گیری از روسای دوایر و کارشناسان در ساختمان مدیریت برگزار شد..

 در ابتدای مسوولین شعب به ارایه گزارشی از عملکرد شش ماهه اول سالجاری پرداختند و سپس نقاط ضعف شعبه توسط رییس و اعضای جلسه در هر گروه مورد نقد و بررسی قرار گرفت و در راستای بهبود فرآیندها راهکارهایی به شعب پیشنهاد شد.

مالمیر در پایان با مثبت ارزیابی کردن روند برگزاری مجامع گفت از 35 شعبه استان 28 شعبه آن در منطقه سبز قرار گرفتند و از همکاران شعبی که در منطقه زرد قرار داشتند، خواست؛ در مدت باقیمانده از سالجاری به منظور ارتقای شعبه و قرار گرفتن در منطقه سبز و کسب امتیاز لازم اهتمام ویژه ای را در دستور کار قرار دهند.

شایان ذکر است که سه شعبه دیباج با امتیاز 880.14 ،استادان 809.77 ،شیرسنگی 807.14 به ریاست عبدالحمید مقصودی، منوچهر مهاجر و اکبر علیدای به ترتیب جایگاه اول تا سوم مجمع ارزیابی عملکرد شعب طی نیمه نخست سال 1397 را از آن خود کردند. همچنین با عنایت به امتیاز کسب شده توسط سه شعبه یاد شده و آمار منتشره از توسط مرکز سه شعبه دیباج ،استادان و شیرسنگی در جمع 100 شعبه برتر کشور نیز قرار گرفتند.بر همین اساس مدیرشعب استان همدان این موفقیت را به رییس و کارکنان شعب مذکور تبریک گفت و در پایان از تلاش همه همکاران که موجبات حضور مدیریت استان همدان را برای نهمین دوره متوالی در منطقه سبز فراهم نمودند تشکر و قدردانی نمود.

ساعت : 10:23:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر