تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

تبلیغ کمپین مصرف صحیح آب در مسابقات ماهیگیری ورزشی

همزمان با حضور همکار همدانی در مسابقات ورزشی ماهگیری انجام شد:
تبلیغ کمپین مصرف صحیح آب در مسابقات ماهیگیری ورزشی
تیم ماهیگیری ورزشی استان همدان که که احسان پارسا مهر بانکدار شاغل در شعبه شریعتی همدان عضو آن می باشد در جمع 5 تیم برتر مسابقات کشوری این رشته قرار گرفت.

تیم ماهیگیری ورزشی استان همدان که  که احسان پارسا مهر بانکدار شاغل در شعبه شریعتی همدان عضو آن می باشد در جمع 5 تیم برتر مسابقات کشوری این رشته قرار گرفت.

محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان همدان ضمن اعلام این خبر گفت :با عنایت به حضور همکارمان در این دوره از مسابقات و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با رسول مالمیر مدیر شعب مقرر گردید ،با نصب بنر کمپین مصرف صحیح آب در محل برگزاری مسابقات- دریاچه اوان الموت قزوین- از این فرصت مناسب ،برای تبلیغ کمپین مصرف صحیح آب بهره برداری گردد.

احسان پارسا مهر نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای مدیر شعب و دایره اطلاع رسانی و ارتباطات استان همدان در خصوص چگونگی و هدف برگزاری این مسابقات به کارشناس روابط عمومی گفت:مسابقات ورزشی ماهیگیری چندین سال است که بصورت حرفه ای درسرتاسر جهان انجام می گیرد و دارای رنکینگ بین المللی می باشد. خوشبتانه طی چند سال اخیردر ایران عزیزمان نیز این فرهنگ نهادینه شده است و این ورزش با استقبال زیادی از طرف علاقمندان مواجه شده است.اصول اولیه این ورزش امید بر لطف و کرم الهی و مادر طبیعت استمرار در استقامت و شکیبایی بوده و در نهایت اوج زیبایی این ورزش مفرح دل کندن ماهگیر از ماهی صید شده و برگرداندن ماهی به دامان طبیعت و حفظ این میراث طبیعی برای آیندگان می باشد. چراکه ماهیها پس از صید، علامتگذاری شده و پس از یادداشت مشخصاتی از قبیل وزن ،اندازه و ... مجددا به زیستگاه خود برگردانده می شود.

لازم به ذکر است که احسان پارسامهر مدت15سال است که در این رشته فعالیت می نماید و این بار نیز به عنوان نماینده بانک مسکن با شعار حفظ منابع آب کشور و مصرف صحیح آن در این رویداد که 60 تیم از سراسر کشور در آن شرکت کرده بودند، شرکت نمود. همچنین عکس نامبرده در سال سال جاری میلادی بعنوان عکس برگزیده در مجله تخصصی ماهیگیری CARP-TALK  انگلستان چاپ شده است.

ساعت : 12:43:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر