تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج حسین همدانی کارکنان بانک مسکن میزبان فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) بودند:

بانک مسکن میزبان فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)

همزمان با سومین سالروز شهادت شهید مدافع حرم سردار حاج حسین همدانی ،کارکنان مدیریت شعب استان همدان میزبان فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) و فرمانده بسیج ادارات بودند.

همزمان با سومین سالروز شهادت شهید مدافع حرم سردار حاج حسین همدانی ،کارکنان مدیریت شعب استان همدان میزبان فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) و فرمانده بسیج ادارات بودند.

سردار مظاهر مجیدی در این همایش که مدیر شعب معاونین اجرایی ،مالی و فناوری ،کارکنان دوایر مدیریت و شعب سطح شهر در آن حضور داشتند، ضمن عرض خداقوت حضور همکاران و تقدیر و تشکر از رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان بواسطه برگزاری این گردهمایی به تشریح وضعیت فعلی کشور پرداخت و بر لزوم حفظ هوشیاری شهروندان بویژه کارکنان سازمانهای اقتصادی در برابر توطیه های دشمنان تاکید کرد.ایشان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج حسین همدانی،به تشریح نقش اثر گذار آن شهید بزرگوار در 4 دهه از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت و با بیان بخشی از رشادتهای شهید همدانی در دفاع مقدس و ماموریت ایشان بعنوان فرمانده مدافعان حرم در سوریه ،خصوصیت خستگی ناپذیر بودن این سردار رشید اسلام را بعنوان الگویی مناسب برای انجام امور و وظایف؛ توسط تمامی خدمتگزاران به مردم دانست.

پس از سردار مجیدی، سرهنگ احد امیری فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی شهید مقصودی همدان نیز ضمن قدردانی از تلاشهای ارزنده کارکنان بانک مسکن در راستای تامین سرپناه برای آحاد جامعه از ایشان و کارکنان بانکها به عنوان لیدرهای اقتصادی در جنگ تمام عیار اقتصادی کنونی یاد کرد و از آنها خواست با چشمانی تیز بین ضمن رصد عملیات روانی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در بزرگنمایی مشکلات ،توطیه آنها را خنثی نموده و زمینه جاری شدن روحیه امید و مقاومت در جامعه را فراهم نمایند.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در ابتدای جلسه طی سخنانی ،ضمن عرض خیر مقدم حضور فرمانده ارشد سپاه انصارالحسین و همراهان ایشان در همایش کارکنان بانک مسکن ،پس از تشریح آمار عملکرد و وضعیت مدیریت شعب استان همدان در کشور و شبکه بانکی استان به بیان فعالیتهای فرهنگی مذهبی صورت گرفته توسط پایگاه مقاومت امام حسین (ع) بانک مسکن پرداخت.

ایشان همچنین در این همایش با اشاره به قرار گرفتن مدیریت شعب استان همدان در منطقه سبز گفت : به لطف خدا و تلاش همه جانبه همکاران باز هم استان همدان همچون ادوار گذشته در ارزیابی عملکرد نیمه نخست سال جاری در منطقه سبز قرار گفت که این موفقیت را حضور همه همکاران تبریک عرض نموده و اکنون که در ابتدای نیمه دوم سال 97 قرار داریم ،انتطار میرود همه پرسنل با تلاش جمعی و برنامه ریزی فشرده به گونه ای عمل نمایند تا استان همدان چالش مطالبات معوق را تحت کنترل درآورده و برطرف نماید.

وی همچنین تمدید طرح چاوش را فرصت مناسبی برای افزایش قدرت چانه زنی همکاران در مذاکره با مشتریان مطالباتی دانست و ابراز امیدواری کرد که همکاران نهایت استفاده را از این ابزار بنمایند.

مالمیر همچنین از شعب خواست به خدمات کارمزد محور علی الخصوص صدور ضمانتنامه توجه ویژه ای داشته باشند و با توجه به تحقق 105 درصدی هدف ضمانت نامه و صدور از 339 فقره با مبلغ 135 میلیارد ریال از بازاریابی در این حوزه استفاده حداکثری را بعمل آورند. چرا که ضمانت نامه از معدود خدمات بانکی است که نوسانات سیاستهای اعتباری،نرخ سود و سایر عوامل بر آن تاثیری نداشته و همکاران می توانند با اخذ وثایق با ریسک پایین ،رعایت بهداشت اعتباری و تسریع در صدور ،نسبت به وفادارسازی مشتریان اقدام کنند.مالمیر با توجه به اینکه 32 شعبه از 35 شعبه استان نسبت به صدور ضمانتنامه اقدام نموده اند،ضمن قدردانی از فراگیری صدور ضمانتنامه از سه شعبه دیگر خواست تا در راستای تحقق هدف خود در این سرفصل تلاش مضاعفی را در دستور کار قرار دهند.

در پایان مراسم چند تن از ایثارگران و فرزندان شاهد همکار بواسطه تلاش مجدانه در انجام وظایف محوطه تجلیل شدند و لوح و هدیه خود را از مدیر شعب استان و سرهنگ امیری دریافت کردند.

   

 

آخرین بروزرسانی 1397/7/28