نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر عامل بانک مسکن :

پرداخت تسهیلات مسکن مهر به بیش از41000 واحد مسکونی در استان قم

واحدهای مسکونی پروژه طرح مسکن مهر با کیفیت مطلوب و مناسب ساخته شده و کاری ماندگار از بانک مسکن است که به طور قطع این موفقیت از لطف و عنایت خداوند بزرگ می باشد.به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، قدرت اله شریفی – مدیر عامل بانک در بازدید از پروژه های مسکن مهر استان قم با بیان این مطلب ، طرح مسکن مهر را بزرگترین پروژه کشور دانست و گفت: در ابتدای اجرای این طرح ، موفقیت پروژه دور از انتظار بود و کسانی که در این واحد های مسکن مهر زندگی کرده و زندگی خواهند کرد، اغلب از قشر ضعیف جامعه بوده که هیچگاه فکر نمی کردند بتوانند صاحب خانه شوند.
واحدهای مسکونی پروژه طرح مسکن مهر با کیفیت مطلوب و مناسب ساخته شده و کاری ماندگار از بانک مسکن است که به طور قطع این موفقیت از لطف و عنایت خداوند بزرگ می باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، قدرت اله شریفی – مدیر عامل بانک در بازدید از پروژه های مسکن مهر استان قم با بیان این مطلب ، طرح مسکن مهر را بزرگترین پروژه کشور دانست و گفت: در ابتدای اجرای این طرح ، موفقیت پروژه دور از انتظار بود و کسانی که در این واحد های مسکن مهر زندگی کرده و زندگی خواهند کرد، اغلب از قشر ضعیف جامعه بوده که هیچگاه فکر نمی کردند بتوانند صاحب خانه شوند.
مدیرعامل بانک با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اجرای طرح مسکن مهر در استان قم تصریح کرد: تاکنون به بیش از 41.000 واحد مسکونی ،تسهیلات مسکن مهر پرداخت شده و رقم انعقاد قرارداد آن بالغ بر 8913 میلیارد ریال می باشد.
درادامه شریفی ازعملکرد مدیریت بانک مسکن استان قم قدردانی کرد و گفت : ما باید با تلاش بیشتر از فرصت ها به نحو مطلوب استفاده نموده و حضور بیشتری را در بازار داشته باشیم و با تلاش و کوشش موثر برای دستیابی به تحقق اهداف بانک فعالیت نمائیم.
وی با تاکید براعتبار سنجی مشتریان بانک افزود: چنانچه اعتبار سنجی به نحو مطلوب صورت پذیرد مطالبات بانک نیز کنترل شده و از رشد مطالبات سررسید گذشته و معوق بانک نیز جلوگیری خواهد شد البته این نکته باید با رعایت تمامی جوانب بوده و به نحوی با مشتریان برخورد شود که حس اعتماد آنها از بین نرود.
ایشان همچنین به آراستگی و نمای زیبای شعب و فراهم آوردن امکانات بیشتر و بهتر برای شعب تاکید و نظم و انضباط اداری و آراستگی همکاران راعامل موثری در افزایش کارایی شعب عنوان کرد.
در ادامه مجید محسنی- مدیر شعب بانک مسکن استان قم گزارشی از وضعیت استان و آمار عملکرد مدیریت استان قم ارائه کرد و گفت: بانک مسکن در قم دارای 12 شعبه می باشد که این تعداد شعبه برای شهر قم با 000ر200ر1 نفر جمعیت بسیار کم بوده و لازم است تعداد شعب بانک مسکن در شهر قم به 25 شعبه افزایش یابد .
مدیر شعب بانک مسکن استان قم در ادامه ، مطالبات معوق استان را حدود 94 میلیارد ریال عنوان کرد که این رقم حدود 9 درصد از تسهیلات پرداختی می باشد .
این گزارش حاکی است ، در این سفر مدیرعامل بانک مسکن به اتفاق هیات همراه از برخی از پروژه های طرح مهر در پردیسان قم از جمله پروژه های شیخ طوسی و پروژه شیخ فضل الله نوری که توسط موسسه نور گستر به منظورتحویل به روحانیون و طلاب علوم دینی احداث گردیده است ، بازدید کرد .
آخرین بروزرسانی 1393/11/20