نمایش اخبار نمایش اخبار

دکتر بت شکن :

نیروی انسانی کارآمد ، همراهی مردم و پیشرفت های علمی از فرصت های بزرگ است

اولین نشست شورای مدیران در سال 94 با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران امور برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، در این نشست دکتر محمد هاشم بت شکن، مدیر عامل بانک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری به عنوان چراغ راهی برای بانک، گفت: عزم ملی و مدیریت جهادی تنها برای سال 93 نیست بلکه برای همه سال ها پیش روی ماست.
دکتر بت شکن برای سال جدید به آرزوهای بزرگی مثل پیشرفت اقتصادی، اقتدار و عزت، جهش علمی، عدالت قضایی و اقتصادی و ایمان معنویت اشاره کرد و افزود: شرط اصلی، همکاری صمیمانه مردم و دولت است و اینکه دولت خود را کارگر مردم تلقی کند و مردم کارفرمای دولت باشند.
وی در ادامه با بیان این که مقام معظم رهبری سال 94 را سال فرصت ها و چالش های بزرگ نام نهادند و اظهار داشت: نیروی انسانی کارآمد و مبتکر، همراهی مردم و پیشرفت های علمی از فرصت های بزرگ به شمار می آید و بزرگترین چالش، مساله اقتصاد ملی است.
دکتر بت شکن با بیان اینکه بخش مسکن و ساختمان می تواند به اقتصاد کشور کمک کند، افزود: باید به ظرفیت های درون کشور اتکا کنیم و هدف اصلی را افزایش تولید داخلی بدانیم و سعی بر کم کردن اثر تحریم ها داشته باشیم. 
مدیر عامل بانک با اشاره به بیانات نوروزی رییس جمهور در خصوص اهداف کلیدی تعریف شده برای کشور، تصریح کرد: رونق پایدار، اشتغال به ویژه ایجاد فرصت برای جوانان و افزایش صادرات غیر نقدی از اهداف اصلی کشور است.
وی افزود: خوشبختانه بانک مسکن سعی کرده به جای این که روحیه منفعلانه داشته و تنها اجرا کننده یکسری از دستورهای دولت باشد، ابتکار عمل نشان دهد و نتیجه این ابتکار عمل همان 20 برنامه اصلی است که بانک مسکن ارایه کرده است، که این برنامه ها به عنوان برنامه مسکن جمهوری اسلامی ایران تلقی شده است. 
در ادامه این نشست محمد حسن مرادی ، سرپرست مدیریت امور طرح و برنامه طی سخنانی 20 برنامه اصلی بانک را تشریح کرد.
شایان ذکر است در این نشست مراسم تودیع یوسف مرتضایی ، عضو سابق هیات مدیره و میر مجتبی هاشمی ، مدیر سابق مدیریت منابع انسانی نیز برگزار شد و جعفر آقا ملایی به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی شد
آخرین بروزرسانی 1394/7/26