نمایش اخبار نمایش اخبار

با حضور مدیر عامل بانک

از مدیران زن تجلیل شد

در نشستی با حضور دکتر محمد هاشم بت شکن مدیر عامل بانک، یوسف مرتضایی، مشاور مدیرعامل، مسعود ایزدی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امیر حسین رضاییان، رییس اداره کل حوزه مدیریت و مدیران و روسای شعب زن از همکاران اناث تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما ، در این نشست دکتر بت شکن با تبریک روز زن و مادر به تمامی کارکنان خانم و با بیان خصوصیات حضرت فاطمه (س) گفت: الگوهای حق مداری، دفاع از حق ، عشق و صفا از خصوصیات منحصر به فرد حضرت فاطمه (س) می باشد و همه انسان ها باید از این خصوصیاتالگو برداری کنند.
وی همچنین به بیان آیات و روایاتی که بیانگر اهمیت نقش زن می باشد پرداخت.
دکتر بت شکن در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه خصوصیات زنان گفت : در بخشی از این بیانات به نقش اجتماعی زنان اشاره شده که ارزش زن را با دو بعد نگاه می کنند یکی با نقات قوت زنانه خود که خداوند در وجودشان گذاشته و با عفت و ایمان و پاکدامنی نورانیت را به فضای پیرامونی خود داده است. همچنین زن کوه استوار و چشمه جوشان عاطفه و محبت است که این کنار هم آمدن مخصوص زن است و نشانگر قوت زن در عرصه اجتماعی می باشد.
وی در ادامه با اشاره به نقش پرورشی زن تصریح کرد: نیروی انسانی مهمترین سرمایه انسانی است که هیچ موقع کاهش نمی کند و مهمترین عامل پرورشی این نیرو زنان هستند که به عنوان مادر در تمامی مراکز فرهنگی و آموزشی ایفای نقش می کنند. همچنین در مراکز خدمت محور مانند بانک، بیمه و بیمارستان ایفای نقش کلیدی توسط بانوان است . 
دکتر بت شکن در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در اقدامات کلیدی که در بانک رقم می خورد خانم ها سهم پر رنگی دارند و بر اساس صلاحیت، شایستگی و توانی که دارند به این مقام رسیده اند و مدیران ارشد نیز در این راستا از بانوان حمایت می کنند.
وی افزود: یکی از مواردی که همه باید به عنوان حق خود تلقی کنند ارتقای دایمی است یعنی به عنوان یک همسر ، زن و مادر در رفتار و فعالیت هایی که انجام می دهید خود را ارتقا دهید.

شایان ذکر است در این نشست بانوان همکار به ارایه مطالبی در خصوص فعالیت های خود در حوزه های مرتبط پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/7/26