نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیرعامل در بازدید از مدیریت و شعب البرز:

جانشین‌پروری از نشانه‌های برنامه‌ریزی درست و آینده‌نگری مدیران است

کادرپروری و جانشین‌پروری از نشانه‌هایبرنامه‌ریزی درست، آینده‌نگری و جامع‌نگری مدیران است و فعالیت در تمامی حوزه‌های کمی و کیفی، از وظایف اصلی مدیران بوده و طرح موضوعی همچون جانشین‌پروری نیز در همین قالب قابل ارزیابی است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز، دکتر محمدهاشم بت‌شکن مدیر عامل بانک در سفر به استان البرز که با همراهیاعضای هیات مدیره، مشاور مدیرعامل، مدیران امور و روسای برخی اداراتصورت گرفت درنشست روسای شعب استان این مطلب را بیان کرد.
وی از عملکرد خوب و درخشان مدیریت قدردانی کرد و با اشاره به وضعیت مطلوب این مدیریت در اغلب شاخص‌هاتاکید کرد:آنچه باعث کسب نتایج مناسب پس از پی‌ریزی و طرح‌ریزیبنیان‌های صحیح فکری در این استان شده،پیگیری و پایش مستمر برنامه‌ها و فعالیت‌هاست.
مدیرعامل بانکبا اشاره به نقش مؤثر بانوان در موفقیت‌های جاری بانک، موفقیت بانوان در تصدی سمت‌های مدیریتی استانبا بهره‌گیری از ویژگی دقت و انضباط راالگوی مناسبی برای سایرین در اعتماد به بانوان همکار دانست.
دکتر بت‌شکنبیان کرد:استان البرز از ظرفیت‌های منحصربه فرد خوبی مانند ظرفیت سپرده‌خیزیبرخوردار است ودر مواجهه با تعدد اقوام و ناهمگونی در بافت جمعیتی که در این استان شاهد آن هستیم،باید توانمندی تبدیل تهدید به فرصت را داشته باشیم وبرای ساختن آینده با تکیه بر کار و شیوه‌های درست، اقدام مؤثر به عمل آوریم.
وی افزود:استان البرز از قطب‌های صنعتی کشور استو گسترش روزافزون جمعیت در آن باعث می‌شودظرفیت تبدیل شدن به یک استان پرداخت‌کننده تسهیلات را دارا باشد اما نباید فراموش کرد رعایت بهداشت اعتباری در پرداخت تسهیلات بسیار مهم است زیرا عدم رعایت این امر مهم،باعث افزایش معوقات منجر به افزایشNPLو هزینه‌های بانک خواهد شد.
مدیرعامل حضور 19 شعبه البرز از 31 شعبه در منطقه سبز در ارزیابی عملکرد را نشان از تفوق مدیریتی دانست و ابراز امیدواری کرد این حرکت رو به جلو به صورت مستمر ادامه یابد.
دکتر بت‌شکن در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکهدر بخش منابع خوشبختانه وضعیت امروز بانک یک وضعیت منحصر به فرد است،تمرکز صرف بر عملیات سپرده‌پذیری را عامل افزایش هزینهبرای بانک توصیف کرد و از کارکنان خواست به عنوان یک بانکدار و برخوردار از نگاه کارشناسانه در دو حوزه منابع و مصارف عمل کنند.
وی تاکید کرد:تنوع محصولات سپرده‌ای و تسهیلاتی و ترکیبی بانک در هیچ دوره‌ای تابه این حد نبوده اما برای گسترش آن،برنامه‌ریزی بهتری انجام خواهیم داد.
مدیرعاملاظهار کرد: وظیفه ما به عنوان یک بانک دولتی توسعه‌ای، تحرک بخشیدن به بخش مسکن در کشور است و هر کاربر باید یک مشاور متخصص درکسب اطلاعات و ارایه محصولات بانک به متقاضیان و مشتریان باشد.
در ادامه این نشستفریبرز نعیمی مدیرشعب البرز، حضور مدیرعامل و هیات همراه در استان البرز را باعث دلگرمی روسای شعب و کارکنان این مدیریت دانستو گزارشی از اقدامات صورت گرفته در استان ارایه کرد.
وی رتبه مدیریت البرز را از حیث میزان منابع در بین مدیریت‌هایهم‌درجه دوم اعلام کرد و افزود: تا پایان مهرماه سالجاری، 33 درصد از کل میزان منابع جذب شده در استان متعلق به بانک مسکن بوده و از این حیث پس از بانک ملی رتبه دومو از لحاظ مانده منابع در شبکه بانکی استان، رتبه سوم را در بین سایر بانک‌ها در اختیار داریم.
نعیمی با اشاره به ظرفیت‌های منحصربه فرد موجود در استان البرز، شرایط را برای گسترش شبکه بانک در این استان مناسب توصیف کرد و گفت:علیرغم ویژگی‌های خاص استان از جمله مهاجرپذیری و به تبع آن حجم کار بالا، تلاش و همدلی موجود در منطقه عامل مهمی در دستیابی به موفقیت‌های متعدد است.
در پایان این نشست از محمدقنبری رییس شعبه مرکزی کرج، فرود رحیمی رییس شعبه سه راه حافظیه فردیس، سعید اسماعیلی رییس شعبه چهارراه مصباح، رضا میرزایی رییس شعبه فاز 4 مهرشهر، رحمان صمدی رییس شعبه مهر ویلا، اشرف حسن‌پور رییس شعبه آزادگان و آزاده مرتضوی رییس شعبه عظیمیه به عنوان روسای شعب موفق استان در بخش‌های مختلف قدردانی شد.
همچنین ازحسین ایرانی،محمدعلی خاکپور،مهدی مهرزاد،حمیدمولایی،فرزادمحمودی،رسول خلیلی،یعقوب محمدی،مجیدعابدی،علیرضا خراسانی،جعفرمقیم به‌کلی،علی شایانی مطلع،آتوسا عزیزی،مهدی مقصودی،معصومه عبدالملکی،امیرغلامی،صمدغفارزاده وحسینعلی ثابتی‌خرم از کارکنان خانواده شهید بااهدای لوح و هدایاییتوسط دکتر بت‌شکن و اعضای هیات مدیره قدردانیشد.
گفتنی است بازدید از شعب استان و گفتگوی نزدیک با کارکنان نیزاز دیگر برنامه‌های این سفریک‌روزه بود.
بر اساس این گزارش،در جریان این سفر مدیرعامل بانک باهمراهی محمدحسنمهدوی مدیر امور حراست، محمدحسین جوادیان مدیر اموراستان‌ها و بازاریابی،محمد نقاب‌دوست رییس اداره کل بازرسی، مسعود ایزدی و امیرحسین رضاییان رییس اداره کل حوزه مدیریت ازشعب مرکزی کرج،رجایی شهر،فلکه اول رجایی شهر،آزادی رجایی شهر و مهرویلا بازدید کرد.
در این بازدید دکتر بت‌شکنبا کارکنان و مشتریان دیدارو گفتگو کرده ودر جریان آخرینوضعیت عملکردی شعب قرارگرفت.
آخرین بروزرسانی 1395/9/9