نمایش اخبار نمایش اخبار

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد

آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن را تیرماه سال 1399 اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، مهدی احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی با تاکید بر این که بانک مسکن به سنت سال های گذشته، در سال جاری چهلمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز را اجرایی خواهد کرد، گفت: سپرده گذاران برای شرکت در چهلمین دوره قرعه کشی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی تا پایان تیر ماه مهلت دارند.
احمدی با تاکید بر این که حداقل موجودی جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز در دوره جاری، 50 هزار تومان خواهد بود، گفت: بدیهی است جهت شرکت در قرعه کشی علاوه بر حفظ حداقل موجودی(50 هزار تومان)، طی 3 ماه یا 90 روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه کشی ضروری است.

وی افزود: برای مبالغ 50 هزار تومان و بیشتر به ازای هر 10 هزار تومان در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در بخش دیگری از صحبت های خود به جوایز چهلمین دوره قرعه کشی بانک مسکن نیز اشاره کرد و گفت: بانک مسکن به 10 نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه به قید قرعه کمک هزینه 100 میلیون تومانی خرید واحد مسکونی پرداخت می‌کند. همچنین 240 نفر از برندگان به قید قرعه از کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش 40 میلیون تومان برخوردار خواهند شد.

وی افزود: 540 کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی هر یک به ارزش 20 میلیون تومان نیز به دیگر شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی بزرگ حساب های قرض‌الحسنه بانک مسکن در سال جاری اعطا خواهد شد.

احمدی با بیان این که بانک مسکن علاوه بر یک‌هزار و 40 فقره کمک هزینه سه میلیون تومانی خرید صنایع دستی، به 50 هزار و 714 نفر از برندگان قرعه‌کشی نیز جایزه نقدی 500 هزار تومانی پرداخت خواهد کرد، گفت: همچنین هزاران جایزه نقدی دیگر نیز به سپرده گذاران در چهلمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن در پایان تاکید کرد: سپرده گذاران از یک سو در این قرعه کشی شرکت خواهند کرد و از سوی دیگر، از سود معنوی افتتاح حساب های قرض الحسنه بهره مند خواهند شد، تا بانک مسکن را در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی نظیر تجهیز و نوسازی مدارس، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و سایر امور، یاری کنند.
آخرین بروزرسانی 1399/2/30