تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

تجلیل از بانوان شاغل و بازنشسته

             زهرا صداقت علی :بانوان از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) الگو برداری کنند

به مناسبت ولادت با سعادت فاطمه زهرا (س) و پاسداشت مقام شامخ مادر و روز زن همایشی با حضور مسیولین مدیریت و بانوان شاغل و بازنشسته بانک برگزار شد .

مدیر شعب گیلان در این همایش ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشتند :نقش و جایگاه زنان در جامعه نقشی پررنگ و تاثیر گذار است و زنان می توانند با توجه به حفظ جایگاه خود در خانواده نسبت به فعالیت های اجتماعی نیز اقدام نمایند .

زهرا صداقت علی در ادامه تصریح کرد :زنان نقش بی بدیلی در جامعه دارند و در بانک نیز به لطف خداوند منان بانوان توانمندی حضور دارند که با درایت ،امور محوله را مدیریت می کنند و بی شک وجود بانوان در این مجموعه باعث خیر و برکت بوده و سهم بسزایی در موفقیت سازمان دارند .

وی همچنین جایگاه فعلی زنان ایران در جهان را مدیون درایت رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برشمرد و ویژگی زن ایرانی را الگوی بسیاری از زنان جهان دانست.

وی در ادامه استفاده از تجربیات بانوان بازنشسته را که از سرمایه های بانک به شمار می روند امری ضروری دانست و افزود تکریم و تجلیل آنان باید سرلوحه همه همکاران قرار گیرد .

در بخش دیگر این همایش دکترمشک بید حقیقی استاد دانشگاه و مشاور عالی خانواده نسبت به تببین نقش زنان در خانواده و اجتماع و آسیب های موجود و راهکارهای مقابله به آن سخنرانی نمودند همچنین در ادامه حجت الاسلام احمدی در خصوص سیره حضرت فاطمه زهرا (س) و نقش و جایگاه زن در اسلام  به ایراد سخنرانی پرداختند .

در پایان این همایش از زنان ملبس به حجاب برتر بانک  نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/12/19