تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامی داشت هفته دفاع مقدس

دیدار مدیر شعب استان گیلان با خانواده معظم شهدای بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی گیلان به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های والای شهیدان، مدیر شعب گیلان با حضور در منزل شهیدان محمد نژاد و قیصری با خانواده هایشان دیدار کرد.

زهرا صداقت علی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و قداست جایگاه رفیع آنان در جامعه اسلامی اظهار داشت :شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) و اطاعت از فرمان امام خمینی (ره)برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های انان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای گرانقدر است .

وی دیدار با خانواده معظم شهدا را گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار ، شهادت و افتخاری بزرگ برای تمامی مسیولان دانست .زهرا صداقت علی نقش همسر و خانواده معظم شهدا بعد از هشت سال دفاع مقدس را بی نظیر توصیف کرد که با تربیت فرزندان انقلابی ادامه راه شهدا را سرلوحه زندگی خود قرارداده  و توفیقات بسیاری را برای کشور عزیزمان رقم زدند .

مدیر شعب گیلان صبر و شکیایی خانواده های معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ برشمرد که باعث شده در برابر تمامی توطیه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کنند ودر تدام خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب دفاع نمایند .

زهرا صداقت علی امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی دانست که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتنه و برای اسلام تقدیم کردند .

وی افزود :امروز اقتدار کشور را وامدار خون های مطهر و پاک عزیزانی هستیم که در مقابل دشمنان ایستادند و اجازه تعدی حتی به یک وجب از خاک میهن را به آنان ندادند .

در این دیدار خانواده شهدا با بیان خاطرات شهید محمد نژاد و قیصری یاد و خاطره آنان را زنده نگه داشتند.

 

   

آخرین بروزرسانی 1398/7/17