تازه های اخبار تازه های اخبار

مرکزی تالش در جمع باشگاه 1000میلیاردی

جشن پیوستن شعبه مرکزی تالش به باشگاه 1000میلیاردی های بانک
 

  جشن پیوستن شعبه مرکزی تالش به باشگاه 1000میلیاردی های بانک با حضور مدیر شعب استان و کارکنان شعبه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی گیلان در این مراسم زهرا صداقت علی ضمن تبریک این موفقیت ، از زحمات و تلاش کلیه کارکنان آن شعبه قدردانی کرد .

وی کسب دو موفقیت ارتقای شعبه و پیوستن به باشگاه 1000میلیاردی بانک در طول یک سال را مظهر "خواستن توانستن است " دانست و تاکید کرد؛ مهمتر از بدست آوردن یک موفقیت ، حفظ و نگهداری آن می باشد که این مهم با توجه به پتانسیل شعبه و پشتکار کارکنان قطعا تحقق خواهد یافت .  

مدیر شعب استان برنامه ریزی مدون ، بازاریابی هدفمند ،استفاده از فرصتها ،افزایش دانش بانکی، ارایه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع را لازمه کسب موفقیت دانست و ابراز امیدواری کرد؛ با توجه به وجود منابع انسانی پر تلاش و شایسته در مجموعه بانک مسکن تحقق اهداف بزرگتر دور از دسترس نخواهد بود .

زهرا صداقت علی در بخش دیگری از صحبتهای خود مبحث وصول مطالبات معوق را نیز در راستای جذب منابع شعب برشمرد و اظهار داشتند: وصول مطالبات معوق همیشه بعنوان یکی از اولویت ها و اهداف بانک بوده و کارکنان  باید با  همراهی ، همدلی و کوشش بیشتر نسبت به آن اقدام نمایند .

وی یکی دیگر از نکات مهم درامر بازاریابی را جذب منابع ارزان قیمت و پایدار دانست و تاکید کرد؛ روسای شعب سیاستهای جذب منابع را با این رویکرد اتخادو اجرا نمایند .

در این مراسم  آقای جابر غلامی رییس شعبه مرکزی تالش نیز ضمن تشکر از حمایت های انجام شده مدیریت شعب استان ،کسب توفیق بدست آمده را نتیجه تعامل نزدیک همکاران صف و ستاد و همچنین تلاش تمامی همکاران آن شعبه دانست و تاکید نمود با برنامه ریزی های انجام شده  موفقیت های بیشتری نیز درآینده بدست خواهد آمد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/6/4