تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز خبرنگار

تجلیل مدیر شعب استان در روز خبرنگار

                                            

                                    

به گزارش روابط عمومی گیلان در این  مراسم تجلیل که به مناسبت گرامیداشت روزخبرنگار برگزار گردید؛ مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به تمامی خدمتگزاران عرصه رسانه تبریک و تهنیت عرض نمود.

زهرا صداقت علی کشف حقیقت در شغل خبرنگاری را بسیار پررنگ و پرمعنا توصیف نمود و خاطر نشان کرد :حق محوری ،حق طلبی و حق گویی از ویژگی های یک خبرنگار خوب و تاثیر گذار است .

وی افزود ؛خبرنگاران چشم و گوش رسانه ها و مردم هستند و با مطرح نمودن مشکلات جامعه ،مسیولان  را در شناسایی و حل مشکلات یاری می نمایند.

مدیر شعب استان 17مرداد ماه را تجلی اهمیت آگاهی و اطلاع رسانی دانست و تصریح کرد :خبرنگاران به دلیل عشق و علاقه به امر اطلاع رسانی با دقت ،سرعت و جسارتی که دارند در این عرصه تلاش می کنند و وقایع ای  که  اتفاق  می افتد را در قالب خبر به مخاطبان انتقال می دهند .

زهرا صداقت علی در این نشست بانک مسکن را یکی از بزرگترین بانکهای دولتی و تخصصی کشور شمرد که در عرصه صنعت ساختمان فعالیت دارد وی در ادامه اظهار داشتند :با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظلله العالی )در نامگذاری سال 1398به سال "رونق تولید "بانک مسکن به واسطه فعالیت در بخش مسکن می تواند در تحقق شعار رونق تولید و اشتغالزایی بسیار تاثیر گزار باشد .

وی تصریح نمود؛ بانک مسکن با توجه به رسالتی که دارد عزم خود را جزم نموده تا راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد در بخش صنعت ساختمان ارایه نماید. وی بااشاره به فرمایشات دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی مبنی براتمام  پروژه های مسکن مهر تا پایان سال جاری ، از تمامی ارگانها و اشخاص موثر خواست تا تعیین تکلیف پروژها در کنارهم باشند .

مدیر شعب استان مسکن مهر را یک از پروژه های ملی کشورعنوان نمود و تنها بانکی که در این پروژه عظیم در کنار دولت بوده است را بانک مسکن برشمرد.صداقت علی  با اشاره به اینکه از 94هزار واحد مسکن مهر استان گیلان ،80هزار واحد تعیین تکلیف شده اند تصریح کرد :14هزار واحد مسکن مهر استان طی سال جاری تعیین و تکلیف می گردند .

زهرا صداقت علی افزایش مابه التفاوت تسهیلات مسکن مهر از 40میلیون تومان به 45میلیون تومان را که برای واحدهای واجد شرایط درکل کشورتصویب گردید را در تعیین تکلیف آنان بسیار تاثیر گزار خواند وی همچنین تسهیلات باز آفرینی بافت فرسوده مناطق شهری را در راستای رسالت و اهداف بانک دانست و ابراز امیدواری کرد که بانک درپرداخت تسهیلات  این بخش نیز سربلند خواهد بود. .

در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/5/27