تازه های اخبار تازه های اخبار

معارفه

آیین معارفه معاون اجرایی و نظارتی مدیریت گیلان برگزارشد

آیین معارفه حسن نوروزی - معاون اجرایی و نظارتی مدیریت شعب استان گیلان در نیمه دوم شهریور ماه سالجاری و با حضور کارکنان این مدیریت برگزارشد.

مدیر شعب استان گیلان در این نشست ضمن بر شمردن صفات و اقدامات شایسته معاون جدید این مدیریت در سالهای سپری شده خدمت وی در بانک مسکن اظهار داشت: موفقیت و رسیدن به درجات عالی اتفاقی نیست ، هرفردی که تلاش کند ثمره این فعالیت خود را دریافت خواهد کرد.

خشنود زینالی افزود: مدیر کارآمد فردی است که بتواند بحرانها را پیش بینی کرده و در صدد رفع موانع باشد ، نه اینکه منتظر بماند تا بحران به وقوع پیوسته و سپس نسبت به رفع آن اقدام کند.

وی انسان را اشرف مخلوقات دانست و متذکر شد : خداوند انسان را آفرید تا با حساسیت نسبت به مسایل محیط اطراف خود و تلاش در جهت کشف حقایق این جهان هستی بر همه چیز ، جز قدرت مطلق پروردگارغلبه کند .

در ادامه نیز حسن نوروزی _ معاون اجرایی و نظارتی مدیریت شعب استان گیلان- با دعوت کارکنان به تلاش و فعالیت مضاعف در جهت پیشبرد اهداف بانک خاطر نشان کرد: اکنون بانک مسکن با تلاش و کوشش فراوان تمامی همکاران توانسته است تا به جایگاه برسد که مورد تقدیر مردم واقع شود و حفظ این وجه نیز کار آسانی نیست که البته با ایجاد یک روحیه خوب و با تعامل ، همدلی و همیاری بین کارکنان صف و ستاد خواهیم توانست نام بانک را برقله بانکهای ایران مشاهده کنیم.

آخرین بروزرسانی 1394/4/24