تازه های اخبار تازه های اخبار

حساب مسکن جوانان زینت بخش جشنواره قصه گویی گیلان شد

حساب مسکن جوانان زینت بخش جشنواره قصه گویی گیلان شد

اولین دوره جشنواره منطقه ای قصه گویی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به میزبانی استان گیلان و با حضور استانهای قزوین، مازندران و گلستان درمحل دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت گیلان،  در این جشنواره که در 25 و 26 دیماه و با حضور مسیولان و هنرمندان کشوری و استانی برگزار گردید ؛ مدیریت شعب بانک مسکن گیلان با توجه به رسالت اجتماعی بانک در اشاعه فرهنگ کتابخوانی و همچنین با هدف معرفی مزایای حساب پس انداز مسکن جوانان دراین  جشنواره  شرکت نمود.

بر اساس این گزارش با توجه به متقارن شدن زمان جشنواره با هشتادمین سالروز تاسیس بانک ، مدیریت گیلان با انجام تبلیغات محیطی شامل استقرار استند ،  توزیع بورشور معرفی حساب جوانان ،استفاده از لگوی بانک در دکور جشنواره و همچنین اهدای جوایز حواله افتتاح حساب مسکن جوانان به 80 نفر از شرکت کنندگان نقش بسیار پررنگی را در جشنواره ایفا  نمود که با استقبال تمامی شرکت کنندگان مواجه و همچنین زینت بخش جشنواره شد.

در مراسم اختتامیه که با حضور مدیر شعب و چند تن از مسیولین مدیریت گیلان برگزار گردید،خانم پریسا کرمی مدیر نهاد کتابخانه های عمومی گیلان از حضور و حمایت بانک مسکن تقدیر و تشکر نمود .

آخرین بروزرسانی 1397/11/13