تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با خانواده شهدا ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

دیدار مدیریت شعب استان گیلان با خانواده شهدای مدافع حرم این استان

در دیداری معنوی ، مدیر شعب استان گیلان به همراه جمعی از همکاران به منظور تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ؛ با حضور در منزل خانواده شهدای مدافع حرم ( شهید حامد کوچک زاده، شهید محمد اتابه و شهید جمال رضی) که از مشتریان این بانک در استان گیلان بودند، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

در دیداری معنوی ، مدیر شعب استان گیلان به همراه جمعی از همکاران به منظور تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ؛ با حضور در منزل خانواده شهدای مدافع حرم ( شهید حامد کوچک زاده، شهید محمد اتابه و شهید  جمال رضی) که از مشتریان این بانک در استان گیلان بودند، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

 

مدیر شعب استان گیلان ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری های خانواده معظم شهیدان اظهارداشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور می باشند.

 

حسن نوروزی، هدف از این دیدار را  اعلام پیروی از آرمانهای شهدا و رهبر کبیر انقلاب  عنوان و خاطرنشان کرد : فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزشهایی است که همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده  است و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم .

 

در این دیدار خانواده شهدا نیز به بیان خاطرات ، سجایای اخلاقی و رشادتهای این شهیدان پرداختند

آخرین بروزرسانی 1396/9/27