تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست تقدیر از ایثارگران بانک مدیریت شعب استان گیلان برگزارشد

برگزاری جلسه تقدیر از ایثارگران بانک

مدیر شعب استان گیلان در نشست تقدیر از ایثارگران این مدیریت ضمن تقدیر از رشادتهای آنان در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در هر جامعه و فرهنگی اسطوره هایی ظهور می کنند که فارغ از دین و مذهب با دیده احترام نگریسته شده و باتاسی از عقاید انسانی و رنگ و بوی خاص آن در برابر ظلم و جور و ستم می ایستند .

مدیر شعب استان گیلان در نشست تقدیر از ایثارگران این مدیریت ضمن تقدیر از رشادتهای آنان در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در هر جامعه و فرهنگی اسطوره هایی ظهور می کنند که فارغ از دین و مذهب با دیده احترام نگریسته شده و  باتاسی از عقاید انسانی  و رنگ و بوی خاص آن در برابر ظلم و جور و ستم می ایستند .

 

حسن نوروزی افزود: اهمیت فرهنگ جهاد و شهادت در دین اسلام ، سنت رسول اکرم و فرمایشات و روایات به جا مانده از معصومین علیهم السلام ؛ نقش و اهمیت این موضوع را تاکید کرده و  ایثارگران عزیزدر هشت سال دفاع مقدس از دین و کشور ، این واژه ها را معناو تفسیر نمودند.

 

وی با اشاره به عمق اعتقادات موجود در فرمایشات بجای مانده از شهدای عزیز این مرز و بوم ، اظهارداشت: انسان با تفکر در بیانات ارزنده  و اقدام ارزشمند این بزرگواران که ریشه در دین و فرهنگ ما دارد  ، به خود می بالد ، زیرا خون شهدا و به ایثارگران  از معجزات بزرگ این قرن جمهوری اسلامی است که موجب شده تا کشور عزیزمان با توجه به همه ی تحریمها علیه ایران بازهم سربلند بوده و با تکیه بر این فرهنگ و با انگیزه الهی همچنان راه خود را ادامه می دهد.

 

در پایان این مراسم  اولین نسخه از کتاب نگاشته شده از خاطرات جانباز و آزاده این مدیریت ، جناب آقای سیروس بلوریان با عنوان " هفت سین کاغذی" پیش از رونمایی رسمی ، به مدیریت شعب استان گیلان  اهدا گردید

آخرین بروزرسانی 1396/9/27