فهرست اخبار فهرست اخبار

ورزشکاران نماد سرافرازی و قدرت این مرز و بوم می باشند

در راستای فعالیت اجتماعی و حمایت از ورزش استان مدیر شعب استان فارس با مدیر عامل تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز دیدار کرد .

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس ضمن تبریک به مدیر عامل تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک کشور و راهیابی این تیم به لیگ برتر ، گفت : مایه مباهات است که این تیم مقتدارنه پرچم استان فارس را در سطح عالی فوتبال کشور بر افراشته است .

وی افزود حمایت از ورزشکاران باید سرلوحه کار ما باشد  چون آنها نماد سرافرازی و قدرت این مرز و بوم هستند.

جعفری ضمن معرفی محصولات خاص بانک مسکن ، آمادگی کارکنان مدیریت شعب استان فارس را در خدمات رسانی ویژه به ورزشکاران اعلام نمود.

رسول فلاح مدیرعامل تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ابراز خشنودی از حضور مدیر شعب استان فارس در این باشگاه ، گفت : این جلسه برای ما و بازیکنان مایه دلگرمی و افزایش توان است چون می بینیم که کارمندان بانک مسکن اینگونه حمایت خود را ابراز می نمایند.

فلاح ضمن تبریک به هم استانی ها بابت کسب این موفقیت ، افزود : با وجود همه چالش ها تمام توان خود را صرف کسب این جایگاه نمود و خرسندیم که توانستیم دل های هواداران ورزش را مسرور نماییم.

وی با بیان توضیحات در خصوص زندگی نامه شهید سردار عبدالمجید سپاسی ، گفت : شهید سپاسی در اسفند سال 66 در حالیکه فرماندهی عملیات والفجر 10 را بر عهده داشت در منطقه حلبچه به درجه رفیع شهادت نائل گشت .

مدیرعامل تیم فجر شهید سپاسی شیراز بیان کرد : هم اکنون وظیفه ما هست که با تمام توان و تلاش خود در راه بزرگداشت رشادت های شهیدان قدم برداریم به همین دلیل در کسب موفقیت های این تیم ورزشی که با نام مبارک شهید سپاسی مزین شده است از هیچ کوششی دریغ نمی نمایی.

آخرین بروزرسانی 1400/6/28