فهرست اخبار فهرست اخبار

سلامتی و عاقبت به خیری ، مبدا و مقصد همه نیزها است

سلامتی و عاقبت به خیری ، مبدا و مقصد همه نیزها است

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس ضمن پاسداشت زحمات آزادگان و بازنشستگان گفت : جایگاه کنونی همه ما مدیون رشادت ها و از خود گذشتگی رزمندگان دفاع مقدس از این مرز و بوم است.

وی ابراز امیدواری کرد که همه همکاران پیرو راه ایثارگران بتوانند خدمات شایسته ای را به مردم و عمران و آبادانی کشورنمایند.

جعفری ، پیشرفت جامعه و ایجاد شرایط زندگی بهتر برای نسل های آینده را در گرو خدمت صادقانه و خالصانه خاطر نشان کرد.

مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که  بهترین چیزهایی که خداوند به ما اعطا نموده ، سلامتی و عاقبت به خیری است. گفت : سلامتی مبدا همه نیازها و عاقبت به خیری مقصد همه نیازها می باشد.

احمد علی جعفری،  بازنشستگان را اساتید همکاران دانست و توضیح داد : بازنشستگان 30 سال از عمر خود را با شادی و غم وقف خدمت رسانی و ارتقاء سازمان می نمایند و کوله باری از تجربه را در اختیار سایر همکاران قرار می دهند.

وی گفت : در این مدیریت توجه ویژه ای به جایگاه بازنشستگان می شود و ما به عنوان سرباز همیشه در خدمت ایشان می باشیم.

شکر اله علامه زاده همکار بازنشسته و آزاده با بیان این که ما بانک مسکن را با تمامی وجود خود حس می کنیم چون به کارکنان شخصیت خاصی میدهد ، افزود : خدمات رسانی به مشتریان همیشه در وجود ما احساس خوبی را بر می انگیزد و افتخار ما این بوده که توانستیم عمر خود را در این راه صرف نماییم.

علیرضا خلیفه دیگر همکار بازنشسته و آزاده نیز گفت : با وجود اینکه بازنشسته شدیم ولی در راه ارتقاء و پیشرفت بانک از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و همیشه آرزومندیم که سازمان در اوج باشد.

در پایان این مراسم مدیر شعب استان فارس با اهدا لوح و هدایا از همکاران علیرضا خلیفه ، سعید شیبانی ،  شکراله علامه زاده ، حجت اله صیداوی و صدراله شمشیری تجلیل نمودند.

 

آخرین بروزرسانی 1400/6/28