فهرست اخبار فهرست اخبار

کمک به 30 خانوار مستمند در استان فارس

همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و در راستای کمک به مستمندان به عنوان یکی از خصوصیات برجسته امیرالمومنان حضرت علی (ع) و اجرای وظیفه اجتماعی، مدیریت شعب استان فارس طی برگزاری جلسه ای با مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس نسبت به تهیه و توزیع 30 بسته کمک معیشتی برای خانوار کارگران فصلی که به دلیل شیوع بیماری کرونا دچار مشکلات شده اند ، اقدام نمود.

شایان ذکر است هزینه یاری رسانی به این هم وطنان از طریق صندوق خیریه کارکنان بانک مسکن مدیریت شعب استان فارس تامین گردید.

محمد جواد مختاری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس با بیان این موضوع که 80 درصد از مراودات ما با بانک ها انجام می پذیرد ، گفت : با توجه به اینکه 40 درصد از افراد جامعه کارگر می باشند و نیاز به سرپناه دارند ،  بیش از هزار واحد مسکونی برای کارگران در دست اقدام است که امیدواریم با همکاری و هم افزایی بانک مسکن شاهد احداث 800 هزار واحد مسکونی برای کارگران در سطح استان باشیم.

وی عنوان کرد : واحد صنعتی بسیاری در استان فارس وجود دارند که با توجه به شرایط کنونی شیوع و همه گیری بیماری کرونا ، ایجاد صندوق های خیریه در ادارات و ارگان ها میتواند کمک بسزایی به کارگران نیازمند نماید.

احمد علی جعفری مدیر شعب استان فارس ضمن تشکر از رئیس بسیج کارگران و کارخانجات بابت اعتماد و انتخاب بانک مسکن گفت : بخش مسکن موتور پیشران اشتغال کشور است و شغل های بسیاری به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این زمینه فعالیت می نمایند.

وی افزود: کمک به پویایی و تحرک بخش ساختمان از به وجود آمدن انحرافات  و چالش های اجتماعی جلوگیری می نماید و آفت بیکاری کارگران که منجر به از کار افتادن کارخانجات می شوند را از بین می برد.

جعفری عنوان نمود : ما در هر جایگاه و مقام باید به عنوان سرباز در خدمت هم وطنان باشیم تا بتوانیم قدم هایی بزرگ برای آبادانی این مرز و بوم برداریم و این موضوع ضمن جلوگیری از ایجاد نارضایتی مردم ، منفعت عمومی را به ارمغان می آورد.

آخرین بروزرسانی 1400/6/28