تازه های اخبار تازه های اخبار

شروع فصلی جدید در بانکداری شرکتی

این روز ها جذب منایع یکی از دغدغه های اصلی مدیران بانک می باشد به همین دلیل مدیریت فارس با اجرای برنامه های جدید و حرکت در جهت نهادینه کردن بانکداری شرکتی در این راستا قدم بر می دارد.

مدیر شعب استان فارس حین بازدید از پروژه 204 واحدی نصر پلاس با مهندس فرزاد خجسته مدیر این پروژه دیدار و گفتگو کرد.

مجید امیری با بیان این مطلب که بانک مسکن آماده انجام تامین مالی پروژه های بزرگ ساختمانی می باشد ، افزود : بانک مسکن و شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب می توانند به عنوان شریکی پرتوان و قابل اعتماد پروژه های عظیم ساختمانی را یاری رساند و نقش تسهیل گری را به خوبی ایفا نماید..

مدیر شعب استان فارس گردش مالی فعالین بخش ساختمان در بانک مسکن را عاملی مهم در رونق بخشیدن به این صنعت و خانه دار کردن قشر بزرگی از هموطنان عنوان نمود.

وی ضمن ارایه توضیحات در خصوص بانکداری شرکتی ، گفت : بانک مسکن گام های جدیدی در زمینه خدمات الکترونیک برداشته که می تواند نیاز شرکت  و صاحبان پروژه ها را حوزه بانکداری الکترونیک و خدمات نوین برطرف نماید.

امیری ابراز امیدواری کرد با آموزش مدیران و کارکنان شرکت ها بتوان خدمات و محصولات بانک را به نحو شایسته ارایه نمود.

مهندس خجسته نیز ضمن تشکر از خدمات دهی شایان کارکنان بانک مسکن ، گفت : هیچگاه حمایت های بانک مسکن را در روزه های سخت انجام پروژه ها از یاد نمی برم.

وی همچنین آمادگی خود را برای استفاده از خدمات الکترویک و شرکتی بانک اعلام نمود و آنرا طبق توضیحات مدیر شعب استان فارس منحصر به فرد دانست.

آخرین بروزرسانی 1399/5/11