تازه های اخبار تازه های اخبار

بازسازی شعبه امام خمینی (ره) کازرون

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، شعبه امام خمینی (ره) کازرون که بر اثر اغتشاشات سال گذشته دچار حریق گردیده بود به طور کامل بازسازی گشت.

مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که شعبه امام کازرون اولین شعبه ای است که با مصالح پایدار و با نگرش جدید بانک با توجه به آسیب پذیری متریال قبلی بازسازی شده و سعی گردیده این موضوع با بهترین طراحی وکیفیت انجام گرفته باشد،همچنین در فرایند بازسازی این شعبه ، رعایت نکات و اصول ایمنی رعایت گردیده است.

وی ادامه داد: همچنین در طراحی این شعبه بر دیدگاه مشتریان و کارمندان بسیار تمرکز گردیده تا با ایجاد محیطی مناسب ، بیشترین تاثیر را شاهد باشیم.

مجید امیری با بیان اینکه  کازرون یکی از شهر های مهم استان فارس که از دیر باز تاکنون دارای ظرفیت های بالقوه ای در زمینه اقتصادی می باشد.افزود : مشتریان شعب شهر کازرون لایق بهترین شعبه و خدمات بانک مسکن می باشند.

مدیر شعب استان فارس افزایش منابع 119 درصدی در زمینه حساب های کوتاه مدت و رشد 743 درصدی حساب های بلند مدت علیرغم شرایط سخت کاری در شش ماهه گذشته را نشانه عملکرد شایسته همکاران شعبه امام خمینی (ره) کازرون  دانست.

وی بر حرکت بسوی پیشرفت در حوزه خدمات الکترونیک با توجه بر شعار بانک تاکید نمود و تحقق اهداف آتی بانک را گرو استفاده از ظرفیت های منحصر به فرد درگاههای بانکداری الکترونیک مجازی عنوان کرد.

همچنین بر تشکیل جلسات بخشنامه خوانی ،توجه ویژه به آموزش همکاران و بررسی شاخصهای عملکردی بصورت هفتگی در شعب تاکید نمودند.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/17