تازه های اخبار تازه های اخبار

راه اندازی چرخه مالی صنعت ساختمان

در ادامه روند نهادینه کردن بانکداری شرکتی ، تیم مدیریتی شعب استان فارس مهمان سازمان تعاون روستایی استان بود تا با تبادل نظر ، فصلی جدید در ارتباط دو جانبه را ایجاد نمایند.

مدیر شعب استان فارس ، بانک مسکن را تنها بانک تخصصی در حوزه صنعت ساختمان معرفی نمود و ضمن توضیح درباره عملکرد این مدیریت در استان ، توضیح داد : خوشبختانه بانک مسکن در استان فارس کارنامه درخشانی ارایه نموده به طوریکه با پرداخت مبلغی حدود 90 هزار میلیارد ریال بیش از یک و نیم برابر منابع ، تسهیلات ارزان قیمت جهت خانه دار نمودن هم استانی ها ارایه نموده است.

مجید امیری با بیان این مطلب که مدیریت فارس تامین مالی بیش از 90 درصد ساختمان های ساخته شده در استان را بر عهده داشته است ، گفت : نیجه این عملکرد شایسته ، ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد استان فارس را در بر داشته است.

وی ابراز امید واری کرد تا با ایجاد رابطه ای دو جانبه علاوه بر منتفع شدن پرسنل سازمان تعاون روستایی ، بتوان با کمک طرفین ضمن تسریع بخشیدن به روند اعطای تسهیلات به هموطنان ، به رفع مشکلات اقتصادی جامعه کمک بسزایی نمود.

هدایت اله رحیمی رییس سازمان تعاون روستایی استان فارس ، خدمات این سازمان به روستاییان را بسیار مهم دانست و در این خصوص توضیح داد : این سازمان با سه روش خرید تضمینی ، حمایتی و توافقی محصولات کشاورزان استان ، علاوه بر حذف واسطه ها ، کمک بسزایی در راستای صادرات این محصولات و تامین سوخت و مایحتاج روستاییان می نماید.

وی همچنین آمادگی این سازمان را برای ایجاد رابطه ای دوجانبه برای ایجاد چرخه مالی در زمینه ارتقای جایگاه استان اعلام نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/3/17