تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان فارس :

" فرزندان شاهد باید الگوی سایر همکاران باشند"

مدیریت استان فارس میزبان مشاور امور ایثارگران استانداری فارس بود تا از نزدیک مسایل پرسنل ایثارگر و فرزندان شاهد مورد بررسی قرار گیرد.

سردار اسفندیار نیکومنش مشاور امور ایثارگران استانداری فارس ضمن تشریح فعالیت های استانداری در زمینه کارکنان ایثارگر ، گفت : وظیفه اصلی ما سرکشی به ارگان های مختلف برای رفع مشکلات فرزندان شاهد و ایثارگران و تهیه گزارش به استانداری و وزارت کشور می باشد.

وی خطاب به حاضران جلسه گفت : به دلیل نگاه ویژه سایرین به فرزندان شاهد و همکاران ایثارگر ، می بایست انتخاب ایشان در جایگاه تخصص ایشان باشد تا کارآمدی آنها بهتر مورد بررسی قرار گیرد.

نیکومنش به جایگاه والا و از خودگذشتگی ایثارگران اشاره نمود و حفاظت از حقوق ایشان را مهم ترین وظیفه سازمان ها بر شمرد.

مجید امیری با بیان اینکه 63 نفر از همکاران مدیریت فارس جزی ایثارگران و خانواده محترم شاهد می باشند ، افزود : با توجه به اینکه بانک مسکن ارگانی دولتی می باشد ، در آن تمامی حق و حقوق همکاران ایثارگر به بهترین شکل رعایت می شود .

مدیر شعب استان فارس ادامه داد : در اجرای برنامه های این مدیریت تجلیل از مقام شامخ ایثارگران و خانواده شاهد همیشه در اولویت قرار داشته است بطوریکه علاوه بر برگزاری مراسم ویژه تقدیر از ایشان ، هر سال هدیه نفیصی به همکاران ایثارگر اهدا می گردد  .

امیری گفت : همکاران ایثارگر و فرزندان شاهد میبایست الگوی دیگران باشند چو کانون توجه کارکنان به ایشان است.

وی افزود : فرزندان شاهد در این مدیریت با انتخاب نماینده ، مسایل و مشکلات خود را به طور مستقیم با مدیر و معاونین درمیان می گذارند، البته شایان ذکر است این مدیریت در این زمینه همیشه تلاش نموده تا امور ایثارگران و فرزندان شاهد به نحو احسن انجام پذیرد.

آخرین بروزرسانی 1399/3/17