تازه های اخبار تازه های اخبار

کمک 13 میلیارد و هفتصد میلیون ریالی برای اشتغالزایی

نشست صمیمانه با مدیر کل بهزیستی فارس برگزار شد . در این جلسه ضمن بررسی تسریع در روند ارایه تسهیلات ، معوقات بانک نیز پیگیری شد.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس با بیان این مطلب که بانک مسکن همیشه مسیولیت اجتماعی را رسالت خویش می داند . گفت : تسهیلات بانک مسکن کمکی است برای خانه دار شدن مردم و افزایش سطح اشتغال جامعه .

وی در این خصوص افزود در راستای حمایت از قشر آسیب پذیر ، این مدیریت طی ماه های اخیر 13 میلیارد و هفتصد میلیون  ریال تسهیلات اشتغالزایی به 42نفر از معرفی شدگان بهزیستی استان ارایه داده است.

مدیر شعب استان فارس ضمن تشریح تسهیلات بانک مسکن ، آنها را در نوع خود بی نظیر دانست و دلیل آنرا سود پایین و بازپرداخت طولانی مدت عنوان نمود.   

امیری ابراز امیدواری کرد تا با همکاری دو جانبه هر چه زودتر پروژه های طرح مهر تعاونی های تحت پوشش بهزیستی در استان تعیین تکلیف گردند تا این موضوع به تصمیم گیری برای ارایه تسهیلات بیشتر به افراد یاری رساند.

سید محمد صادق کشفی نژاد مدیر کل بهزیستی فارس حمایت های بانک مسکن را شایسته تقدیر دانست و گفت : امیدواریم با یاری بانک مسکن بتوانیم شاهد لبخندهای بیشتری بر لبان خانواده های تحت پوشش باشیم.

وی بهزیستی را به عنوان سازمانی اخلاق محور و تاثیر گذار در تمامی عرصه های جامعه معرفی کرد و عنوان نمود : این سازمان با برنامه ریزی های مستمر و صبر و شکیبایی از بروز آسیب های اجتماعی جلوگیری می نماید تا جامعه در مسیر رشد و شکوفایی بهتر قدم بردارد.

آخرین بروزرسانی 1398/12/8