تازه های اخبار تازه های اخبار

پهلوان پروری به جای قهرمان پروری

ششمین مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مدیریت شعب استان فارس در دو رشته فوتسال و والیبال به کار خود پایان داد . بیش از 100 همکار در 12 تیم در این دوره با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم جوانان در رشته فوتسال و تیم شهید سردار سلیمانی در رشته والیبال توانستند مقام های نخست را کسب نمایند.

مجید امیری مدیر شعب استان فارس هدف اصلی برگزاری مسابقات ورزشی را پهلوان پروری به جای قهرمان پروری عنوان نمود و در این خصوص افزود: در کنار ایجاد نشاط و شادابی می بایست به روحیه جوانمردی توجه نمود که منشا آن رسیدن به کسوت پهلوانی است.

وی حضور همکاران در مسابقات را عاملی مهم در افزایش همدلی ، همکاری و همیاری دانست و به وجود آمدن نظم را از دیگر خصوصیات کار تیمی قلم داد نمود.

آماده نگه داشتن بدن برای جلوگیری از آسیب های جدی از مواردی بود که مدیر شعب استان فارس بر آن تاکید نمود .

امیری در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات گفت : با همکاری دوایر مختلف مسابقات به بهترین نحو و با نظم بسیار عالی در یک روز انجام گردید که با توجه به تعداد همکاران و تیم های موجود این تلاش در نوع خود منحصر به فرد بوده است.

مدیر شعب استان فارس همچنین ابراز امیدواری کرد با همیاری تمامی همکاران ورزشکار و با بکار گیری برنامه ریزی منسجم کمیته ورزش مدیریت فارس فعالیت بیشتر در راستای شناخت فرصت ها و ظرفیت همکاران در دستور کار خود قرار دهند.

آخرین بروزرسانی 1398/12/7