تازه های اخبار تازه های اخبار

تصمیمات مهم و سخت را شما میگیرید

نیروهای وصول مطالبات نقش مهم و کلیدی در تحقق اهداف بانک مسکن دارند. مجید امیری مدیر شعب استان فارس در دیداری صمیمانه با نیرو های وصول مطالبات ضمن تشکر از زحمات ایشان در باره دلایل دشواری کار ایشان صحبت نمود.

امیری با بیان این مطلب که تصمیمات مهم و سخت را نیروهای وصول می گیرند ، توضیح داد : هنگام وصول به پرونده هایی بر می خوریم که مشتری توانایی پرداخت اقساط را ندارد ، در این موقع بین اخلاق و انجام وظیفه در وضعیتی دشوار قرار می گیریم .

وی با بیان این موضوع که نمی توان نسخه واحدی برای تمامی مشتریان پیجید و آنها دارای فرهنگ و خصوصیات متمایز می باشند، گفت : هوش و ذکاوت نیروی وصول به او در تصمیم گیری و رفتارش در مقابل با مشتریان کمک می کند و هر اندازه شناخت ما از پرونده های معوق بیشتر باشد ، تجزیه و تحلیل آن ها برایمان آسانتر خواهد بود.

مدیر شعب استان فارس تاکید کرد : هیچ گاه نباید به خطوط قرمز مشتریان ورود شد و همیشه در برخورد با آنها می بایست رعایت احترام را در نظر گرفت چون مشتریان به ما اعتماد کردند و بانک ما را برگزیده اند .

مسئولیت در مقابل چارچوب و قوانین سازمان از دیگر مواردی بود که مجید امیری آنرا مهم تلقی نمود و در رابطه با آن توضیح داد : ما در یک بنگاه اقتصادی کار می کنیم پس باید تفکری اقتصادی داشته باشیم همچنین با داشتن حس مطالبه گری می توانیم در نرخ تمام شده خدمات موثر باشیم.

وی تصریح کرد : باور به داشته هایمان باعث می شود پرچم سازمان همیشه سرفراز باشد.

مدیریت شعب استان فارس علاقه مندی را کلید کار تیمی عنوان نمود و افزود : اگر به فعالیتمان علاقه نداشته باشیم ، کار فرسایشی می شود و روح و روان انسان را دگیر خود می کند که در نهایت موجب شکست می گردد.

وی برای جلوگیری از به وجود آمدن معوقات سنگین بر مشتری مداری و تماس صمیمانه با ایشان تاکید نمود.

در ادامه این جلسه همکاران وصول مطالبات با ارائه راهکارهای پیشنهادی ، به بیان موانع موجود در کاهش پرونده های معوق پرداختند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/7