تازه های اخبار تازه های اخبار

آیین تودیع و معارفه مدیریان شعب استان فارس برگزار گردید

مشارکت خیرخواهانه سپرده گذاران یک سوم از خانواده ها را خانه دار کرد

در این مراسم ضمن تکریم از دکتر علی کمالی مدیر سابق شعب استان فارس ، با اهدای حکم مجید امیری به سمت مدیر جدید شعب استان فارس نایل گردید .

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک،  بزرگ ترین  افتخار و دستاورد بانک مسکن پس از انتقلاب شکوهمند اسلامی را کمک به خانه دار شدن  بیش از 8 میلیون و پانصد هزار نفر از هموطنان ذکر نمود و افزود : شراکت ، اعتماد و سرمایه مشتریان گرامی شریک در این امر خیر خواهانه سبب شده یک سوم خانوار در ایران صاحب سرپناه شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه طی یک ماه آینده برنامه‌ها و استراتژی بانک مسکن تا سال ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد، گفت: طی ۲ سال گذشته برای جلوگیری از ورود به بازار نرخ سود بانک‌ها تلاشی نتیجه بخش انجام که وانسته جلوی زیان ۳۵ هزار میلیارد ریالی به بانک مسکن گرفته شد.

رحیمی انارکی همچنین گفت: قراردادی به صورت کنسرسیوم با بانک مرکزی برای احداث فاز ۷ پروژه بزرگراه شیراز- اصفهان در حال انجام است و منتظریم شرکت زیرساخت، وسایل را در اختیار بانک قرار دهد.

مدیرعامل اضافه کرد: با توجه به اینکه بانک مسکن مسیول اجرای طرح اقدام ملی است، شاید در تداوم ساخت فاز هفت این پروژه با محدودیت روبه‌رو شویم اما در قالب همین طرح اتفاقات خوبی را در فارس رقم خواهیم زد.

رحیمی انارکی وعده داد که اگر زمین مناسب در اختیار این بانک قرار گیرد، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، در شهر جدید صدرا ساخت واحدهای مسکونی را دنبال خواهد کرد.

وی مجید امیری را یکی از بهترین مدیران بانک معرفی نمود و او را مدیری توانمند ، علمی و برنامه محور دانست و ابراز امیدواری نمود مدیر جدید استان فارس با درایت خویش بتواند اهداف بانک را تحقق بخشد و جایگاه و سهم منابع استانی و همچنین تعداد شعب هزار میلیارد ریالی را افزایش دهد.

مدیر عامل با بیان این موضوع که استان فارس دارای مدیرانی با سابقه درخشان هستند  خطاب به احمد علی جعفری معاون سابق اجرایی مدیریت شعب فارس گفت : آقای جعفری تنها معاونی بوده که در جابجایی به سمت مدیر استان مرکزی نایل آمده که این نشانه تلاش های مجدانه ایشان می باشد.

مجید امیری مدیر جدید شعب استان فارس ضمن ابراز خرسندی از اعتماد مدیران ارشد بانک و کسب رخصت از تمامی حضار و پیشکسوتان ابراز امیدواری نمود تا با یاری خداوند متعال و پشتوانه تمامی همکاران استان فارس بتواند همچون گذشته مدیریت شعب استان فارس نقش آفرینی نماید و به سمت تعالی حرکت نماید.

وی افزود : با دستان پر تلاش شما می توان خدماتی ارزنده به مردم شریف استان فارس ارایه نمود .

امیری بانک مسکن را یگانه بانک تخصصی در زمینه مسکن و ساختمان در راستای خانه دار شدن مردم دانست و کمک سپرده گذاران را در این زمینه بسیار ارزشمند عنوان نمود.

 

وی همچنین بر کاربردی کردن آموزش همکاران تاکید نمود و دلیل آنرا اجرای شایسته گزینی ، شایسته سالاری و شایسته پروری در مدیریت فارس دانست.

مدیر جدید شعب استان فارس تقویت تیم نظارتی را از امور مهم عنوان دانست و آنرا بازوی اجرایی در کنار در روسای شعب باشند.

وی گفت : نظارت در کنار کار اجرایی رشد و شکوفایی را به ارمغان می آورد .

امیری سرلوحه قراردادن تکریم ارباب رجوع و همکاران را مهم تلقی نمود و بر استفاده از رهنمودها و نظرات ایشان و مقامات استانی در جهت پیشرفت نظام جمهوری اسلامی و بانک مسکن تاکید نمود.

علی کمالی مدیر اسبق شعب استان فارس در حالیکه پس از 3 و نیم سال به خدمت خود در استان فارس پایان می داد ، از ترک این مدیریت ابراز ناراحتی می نمود و در این خصوص گفت : منش ، صفا و صمیمیت از خصایص بارز مردم استان فارس است و فرهنگ و ادب در جای جای این استان به چشم می خورد.

وی همچنین به تشریح آمار عملکرد مدیریت فارس طی زمان مدیریت خویش پرداخت و در این زمینه از رشد 80 درصدی کل منابع ، رشد 130 درصدی سهم منابع شعب شهرستان و افزایش تعداد 13 شعبه هزارمیلیارد ریالی در مدیریت شعب استان فارس طی این سال ها خبر داد و این دستاورد ها را نشانه شاخص بهره وری و تلاش و زحمات مستمر تمامی همکاران دانست.

سید فرشید موسوی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت شعب استان فارس همت والای همکاران را دلیل اصلی قرار گرفتن این مدیریت در قله افتخارات بانک عنوان نمود.

وی ضمن تشکر از مشتریان بانک ، اعتماد ایشان در انتخاب بانک مسکن را ستودنی و آنرا سبب ارتقای مدیریت شعب استان فارس دانست.

موسوی خطاب به مدیران ارشد بانک گفت : ما کارکنان مدیریت شعب استان فارس متعهد میشویم همچون گذشته و با به کارگیری رهنمودها و راهنمایی های مدیر این استان که قطعا بهترین گزینه انتخابی مدیران ارشد بانک می باشد ،کارنامه ای ارایه دهیم که شایسته جایگاه بانک مسکن باشد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/6