تازه های اخبار تازه های اخبار

شما موثرترین فرد در درخشش نام بانک مسکن هستید

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس جلسه ای در راستای تقدیر از همکاران انتظامات و معرفی نفرات برتر مسابقات ورزشی و کتابخوانی ویژه کادر انتظامات برگزار گردید .

احمد علی جعفری معاون اجرایی مدیریت فارس نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : تمام امنیت و پیشرفت این مرز و بوم حاصل رشادت های شهدا و ایثارگران است .

وی خطاب به همکاران انتظامات گفت : شما همیشه مسیولیت خطیر حفظ امنیت بانک را بر عهده دارید و آرامش تمامی همکاران مدیون فعالیت های شبانه روزی شما می باشد و این برای ما افتخار بزرگی است که در کنار شما مشغول به خدمت می باشیم.

سید فرشید موسوی معاون مالی و فناوری اطلاعات ضمن تاکید بر حفظ آمادگی جسمانی همکاران انتظامات ، گفت : همواره حفظ سلامتی و تندرستی همکاران انتظامات مد نظر مسیولان مدیریت فارس بوده به طوریکه راه اندازی و تجهیز باشگاه ورزشی کادر انتظامات مدیریت فارس سبب شده تا همکاران با شور و توانی مضاعف به فعالیت های روزانه بپردازند.

وی همکاران انتظامات را پیشانی بانک دانست و در این خصوص بیان نمود : اولین ارتباط مشتریان در بانک با همکاران انتظامات است و اگر امروز نام بانک مسکن به خوبی می درخشد یقیناً شما موثرترین افراد در این راستا هستید.

در پایان با اهدا هدایا به تمامی همکاران انتظامات و همچنین اهدا جوایز از وحید آریانپور همکار برتر در اولین دوره مسابقات کتابخوانی ویژه کادر انتظامات بانک مسکن و همچنین داود خسروانیان و محمد توکل به ترتیب بابت کسب رتبه های نخست رشته های مچ اندازی و فوتبال دستی در اولین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان ویژه همکاران انتظامات استان فارس تقدیر بعمل آمد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/6