فهرست اخبار فهرست اخبار

امیررنجبریان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و سید مهدی میرعلیزاده رییس حوزه حراست استان، درجه ارشد نگهبانی را به اصغر پناهی اعطای نمودند.

اخذ درجه ارشد نگهبانی توسط همکار پرسنل انتظامات استان آذربایجان شرقی

امیررنجبریان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و سید مهدی میرعلیزاده رییس حوزه حراست استان، درجه ارشد نگهبانی را به اصغر پناهی اعطای نمودند.
در مراسمی که غلامرضا تبریزی معاون حفاظت فیزیکی حوزه حراست و تعدادی از پرسنل انتظامات مدیریت شعب استان نیز حضور داشتند، امیر رنجبریان حین اعطای درجه، ضمن تشکر از تلاش همکاران انتظامات مدیریت که در تامین امنیت بانک و پولرسانی تلاش می کنند برای اصغر پناهی آرزوی موفقیت و پیشرفت نمود. اصغر پناهی در گفتگو با کارشناس روابط عمومی استان با بیان اظهاراتی از مدیر شعب استان و رییس و سایر همکاران حوزه حراست استان تشکر و قدردانی نمود و افزود: بنده وسایر پرسنل انتظامات بانک تمام تلاش و توان خود را به کار می بریم که همکاران در سایر بخش های مختلف بانک با آسودگی خیال برای خدمت به مردم و مشتریان فعالیت نمایند. وی ضمن اشاره به نحوه حضور پرسنل انتظامات در بانک ادامه داد: با توجه به موقعیت کاری پست نگهبانی، اگر مسیولین محترم در صورت صلاحدید، روش 24 ساعت کشیک و 48 ساعت استراحت را جایگزین روش فعلی کنند فکر کنم با افزایش ساعات حضور پرسنل انتظامات در کنار خانواده، جذابیت شغلی پست نگهبانی بیشتر شده و همکاران در 24 ساعت خدمت در بانک با تمرکز بیشتر، دلگرمی، علاقمندی و روحیه بالایی در محل کار حاضر شده و به خدمت رسانی مشغول می شوند. گفتنی است اصغر پناهی در سال 1390 با مدرک تحصیلی فوق دیپلم از طریق آزمون استخدامی، به استخدام بانک در آمده و هم اکنون در مقطع کارشناسی در رشته حسابداری مشغول به تحصیل می باشد.
آخرین بروزرسانی 1399/2/1