فهرست اخبار فهرست اخبار

مردم تبریز که به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کرده بودند استقبال بی نظیری از غرفه نقاشی بانک مسکن به عمل آوردند.

راهپیمایان روز 22 بهمن، در تبریز، استقبال گرمی از غرفه نقاشی بانک مسکن داشتند.

مدیریت شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی مثل دو سال گذشته، در روز 22 بهمن امسال نیز همزمان با بزرگداشت مراسم اربعین سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با برپایی غرفه نقاشی در مقابل ساختمان مدیریت شعب این استان جلوه های زیبایی از حضور، پایداری، صبر و استقامت مردم با بصیرت و آگاه تبریز را به ثبت رسانده و به نمایش گذاشتند.
در این غرفه که با حضور امیر رنجبریان مدیر شعب استان، معاونین مدیریت، رییس حوزه حراست و تعدادی از همکاران مدیریت و شعب تبریز برگزار شد نقاشی هایی با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی و شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بین شرکت کنندگان و آحاد مختلف مردم توزیع شد. یکی از گفتنی های غرفه نقاشی برپا شده، حضور نونهالانی بود که در زیر بارش برف سنگین و باد شدید، به همراه والدین خود در این غرفه حضور می یافتند و با شور و شوق خاصی نسبت به دریافت نقاشی ها و پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقدام می کردند. لازم به ذکر است در این غرفه تعداد 1200 عدد پرچم کشورمان به همراه 1000 برگ نقاشی، توسط امیر رنجبریان مدیر شعب استان و حسین رضایی معاون اداری پشتیبانی مدیریت شعب این استان و همکاران، در بین مراجعه کنندگان توزیع گردید که بر اساس اطلاع رسانی انجام یافته به تعداد 41 نفر از تکمیل کنندگان نقاشی ها به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جوایزی از طرف مدیریت شعب ایت استان اهدای خواهد شد.
آخرین بروزرسانی 1398/11/28