فهرست اخبار فهرست اخبار

در جریان بررسی عملکرد شعب در استان آذربایجان شرقی، عوامل موفقیت و عدم موفقیت شعب مرکزی، ولیعصر، میلاد، شریعتی جنوبی تبریز و بستان آباد بررسی شد.

عملکرد 9 ماهه پنج شعبه در استان آذربایجان شرقی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، امیر رنجبریان در جلسه ای که با حضور معاونین مدیریت شعب استان، روسای دوایر مدیریت و روسا و معاونین شعب مذکور برگزار شد طی سخنانی هدف از تشکیل جلسات بررسی عملکرد را رسیدگی به اهداف تعیین شده شعب و تلاش برای ارتقای جایگاه شعب خواند و افزود: مجموعه مدیریت همواره حامی شعب بوده و هر یک از شعب می توانند با پشتیبانی مدیریت و با اتکای به توانمندی های همکاران و پتانسیل شعبه، به اهداف معینه دست یافته و وضعیت خود را در منطقه سبز قرار داده و ارتقای یابند.
مدیر شعب استان ادامه داد: مطالب مطرح شده در این جلسه و بیان چالش ها و راهکارها، نقشه راه مناسبی را در پیش راه شعب قرار می دهند تا همکاران به راحتی با مطرح کردن مشکلات خود برای حل آنها راهکارهای مناسبی را بیابند. و با تجزیه و تحلیل آن ها بتوانند شعبه را در بخش های مختلف وصول مطالبات، جذب منابع، بانکداری الکترونیکی، صدور ضمانت نامه و اعطای تسهیلات هدایت نمایند. وی در پنجمین و آخرین نشست بررسی عملکرد شعب این استان، از تعیین اهداف در بخش های مختلف، با نظر مسیولین شعب حاضر، تا پایان سال جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد همکاران با تلاش وافر خود منسجم تر نسبت به تحقق این اهداف تلاش نمایند و در این راستا مدیریت نیز ضمن رصد ماهانه عملکرد، با تمامی امکانات، با شعب در تعامل و همکاری خواهد بود تا مشکلات برطرف شده، و راهی برای رو به رشد پیدا نمایند. حسین رضایی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت نیز طی گزارشی به بیان آمار شعب حاضر در جلسه پرداخت و با تشریح وضعیت هر کدام از شعب، در بخش های مختلف، خواستار مشارکت حاضرین در بیان مسایل و مشکلات شعب و ارایه راهکارهای مناسب از طرف روسای دوایر برای مشکلات مطروحه شد. شایان ذکر است محبوب قرصی معاون اجرایی و خلیل ایمانی بخشایش معاون مالی فناوری مدیریت، هر کدام طی سخنانی ضمن ارایه گزارشی از شعب، به بیان مطالبی درباره کاهش مطالبات و بانکداری الکترونیکی پرداخته و به سوالات روسا و معاونین شعب پاسخ ارایه کردند. لازم به یادآوری است شعبه مرکزی تبریز با درجه ممتاز الف با 35 نفر پرسنل با منابعی بالغ بر 2309 میلیارد ریال، شعبه ولیعصر تبریز با درجه یک نوع ب با 13 نفر پرسنل با منابعی بالغ بر 1673 میلیارد ریال، شعب میلاد تبریز، شریعتی جنوبی تبریز و بستان آباد با درجه چهار هرکدام با چهار نفر پرسنل به ترتیب با منابعی بالغ بر 305 میلیارد ریال، 360 میلیارد ریال و 196 میلیارد ریال، مشغول به فعالیت می باشند.
آخرین بروزرسانی 1398/10/24