فهرست اخبار فهرست اخبار

همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س)، در روز پرستار، توسط مدیر بیمارستان شهدای تبریز عنوان شد: بانک مسکن مثل خانه پدری مردم می باشد.

'در روز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران 3 بیمارستان تبریز تجلیل شد.

دکتر وحید قربان زاده مدیر بیمارستان اورتوپدی شهدای تبریز، در سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار، در جمع پرستاران بیمارستان و تیم اعزامی بانک مسکن استان آدربایجان شرقی که برای تبریک روز پرستار در بیمارستان شهدای تبریز حضور یافته بودند، تسهیلات اعطایی بانک مسکن را تنها تسهیلات خوش آیند شبکه بانکی کشور برای آحاد مختلف جامعه اعلام کرد.
قربان زاده گفت: بانک مسکن مثل خانه پدری مردم می باشد که آحاد مختلف جامعه متناسب با نیاز خودشان با تکیه بر بانک مسکن، با شرایط سهل و آسان صاحب خانه می شوند و اثر این مطلوبیت و خاطره¬ی خوش صاحب خانه شدن، تا آخر عمر برای اشخاص باقی می ماند و بر خلاف سایر تسهیلات بانک¬های دیگر که برای اشخاص هزینه سازی می¬کنند با افزایش ارزش ملک، بر دارایی مردم افزوده می¬شود. بنابراین مردم ایران به نوعی مدیون بانک مسکن هستند و همیشه شاهد هستیم که مردم با بیان خاطرات خوش خانه دار شدن خود، از بانک مسکن به نیکی یاد می¬کنند. تیم اعزامی بانک مسکن استان، متشکل از معاون شعبه مرکزی تبریز، روسای دوایر خدمات بانکی و ارزی شعبه مرکزی تبریز و کارشناس روابط عمومی مدیریت، علاوه بر حضور در بیمارستان شهدای تبریز، در بیمارستان¬ های نور و نجات و الزهرای تبریز نیز حاضر شدند و ضمن ملاقات با پرستاران زحمتکش، افزایش سقف تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را برای پرسنل بیمارستان و پرستاران تشریح کرده و حساب صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن را، تسهیلات مناسب و ارزان قیمتی برای کسانی که قصد دارند واحد مسکونی، پیش خرید نمایند، معرفی کردند. مقصود بهروزی معاون شعبه مرکزی تبریز طی سخنانی، ارتباطات موثر را پایه¬ی اساسی برای شروع مراودات بانکی عنوان کرد و افزود: بانک مسکن همواره سعی کرده علاوه بر اعطای تسهیلات، با ایجاد ارتباط مناسب، مشاوره های خوبی را برای مشتریان خود ارایه دهد و این مطلب بارها توسط مشتریان برای همکاران ما اعلام شده است که با یک برخورد مناسب و راهنمایی خوب همکاران بانک مسکن، صاحب خانه شده اند. وی ادامه داد: پرسنل بانک مسکن در استان به ویژه همکاران شعبه مرکزی تبریز به صورت تمام وقت در خدمت پرستاران محترم بوده و سعی خواهیم کرد با مشاوره های مناسب در خدمت پرسنل محترم بیمارستان و پرستاران زحمتکش باشیم. بهروزی خواستار حضور بانک مسکن در مراسم ها و جلسات ویژه پرسنل بیمارستان ها، برای تشریح خدمات بانک مسکن شد و آمادگی خود را برای افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و واریز حقوق کارکنان و پرستاران، به این حساب برای استفاده از تسهیلات مسکن یکم، اعلام کرد. شایان ذکر است مدیران و پرستاران بیمارستان های مذکور با قدردانی از این حرکت بانک مسکن، بر گسترش روابط و ایجاد تعاملات با بانک مسکن تاکید کردند و از اهدای هدایا و دسته گل بانک مسکن تشکر و قدردانی نمودند.
آخرین بروزرسانی 1398/10/19