تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه جذب منابع ،بازاریابی و بررسی مسایل و مشکلات شعب تحت پوشش حوزه ناظر جنوب استان آذربایجان شرقی

بررسی عملکرد حوزه ناظر جنوب استان آذربایجان شرقی

مدیر شعب استان آذربایجان شرقی باحضور در حوزه ناظر جنوب این استان، با تشکیل جلسه ای با رییس حوزه ناظر و روسای شعب تحت پوشش این حوزه، مسایل و مشکلات موجود در شعب مذکور را بررسی نمود.

مهدی احمدی مدیر شعب این استان طی سخنانی ضمن ابراز رضایت از عملکرد حوزه ناظر جنوب استان، ادامه روند رو به رشد را از شعب تحت پوشش این حوزه خواستار گردید.
احمدی از ارایه محصولا ت جدید بانک در آینده نزدیک خبر داد و افزود: افتتاح صندوق آباد به تمامی شعب تسری پیدا خواهد کرد و مانده آن جزو عملکرد و منابع شعب محسوب خواهد شد لذا از همکاران خواست تا از منابع خارج از بانک برای این صندوق جذب نمایند.
مدیر شعب استان یکی از معضلات موجود در شعب ، در خصوص خروج منابع را ، عدم اشرافیت کامل همکاران بر امتیازات و مزیت های رقابتی بانک دانست و گفت: همکاران نمی توانند به موقع نسبت به راهنمایی صحیح مشتریان و توجیح آنان اقدام نمایند لذا مشتریان با مقاومت کمتر همکاران در زمان انتقال حساب خود به بانکهای دیگر مواجه شده و به راحتی اقدام به خروج منابع خود از بانک می نمایند.
وی در ادامه سخنان خود بخش نامه های جدید طرح مهرگان را که عمده مباحث آن در بخش وصول مطالبات می باشد تشریح نمود و از تمدید طرح رها تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.
احمدی روند افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را مناسب استان ندانست و با اعلام اخبار جدید از انعطاف پذیر شدن این حساب در آینده نزدیک ، خواستار تلاش زیاد همکاران در رابطه با افتتاح این حساب گردید. وی توصیه نمود در هنگام تبلیغ حساب صندوق پس انداز مسکن یکم از مزیت های حساب گفته شود و به محدودیتهای موجود در این حساب کمتر اشاره گردد تا مردم نسبت به افتتاح این حساب رغبت بیشتری پیدا نمایند.چون امکان اینکه در آینده قوانین موجود تغییر پیدا کنند وجود دارد.
مدیر شعب استان در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد تا با عملکرد بهتر همکاران در شهرستان مراغه شاهد آن باشیم که تا پایان سال جاری چهار شعبه مراغه که رتبه دوم منابع را بعد از بانک ملی در مراغه دارند، بتوانند با عملکرد بهتر خود رتبه نخست را در منابع این شهرستان کسب نمایند.
پیش از سخنان مدیر شعب استان، قادر امانی رییس حوزه ناظر جنوب استان ، ضمن خوش آمد گویی به حاضرین طی سخنانی عملکرد شعب تحت پوشش حوزه را، در بازاریابی و جذب منابع در سالهای 92 و93 چشمگیر اعلام کرد ولی در سال 94 این فعالیت را روبه کاهش اعلام کرد واز تمامی همکاران خواست تا با تلاش زیادتری در شش ماهه دوم سال جاری روند رو به رشدی را در پیش بگیرند.
امانی رفتار مناسب، نحوه بیان و برخورد مطلوب با مشتریان را در جذب آنان موثر دانست و افزود: اغلب مردم شهرهای کوچک مثل مراغه زیاد راغب این نیستند که سود بیشتر یا کمتر، دریافت کنند بلکه آنها شیفته محبت و احترام هستند لذا روسای محترم شعب باید این باور را در همکاران بوجود آورند تا تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کاری خودشان قرار دهند و با تکریم مشتریان ضمن وفادار سازی مشتریان، منابع بیشتری را برای بانک جذب نمایند.
امانی درادامه صحبتهای خود از همکاریهای صمیمانه مدیر شعب استان، معاونین مدیریت، دوایر مدیریت ، بویژه دایره امور اعتباری مدیریت تشکر و قدردانی نمود.
درادامه این جلسه کفشدوزی رییس دایره امور اعتباری مدیریت نیز طی سخنانی ابزارهای تشویقی بانک، در رابطه با فروش اقساطی پرونده های تسهیلاتی را ارزنده خواند و از تمامی همکاران خواست تا با همت بیشتر در این راستا قدمهای مناسبی را بردارند. وی همچنین رعایت بهداشت اعتباری را لازمه کار شعب اعلام کرد و رعایت آن را یکی از رموز موفقیت شعب در وصول مطالبات معوق دانست.


درادامه جلسه هر یک از روسای شعب، مسایل مربوط به شعبه خود را مطرح نمودند و پاسخ لازم توسط مسیولین به آنها ارایه گردید و اهداف شعب حاضر در شش ماهه اول سال جاری در زمینه های مختلف بررسی شد.
گفتنی است مهدی احمدی مدیر شعب استان قبل از تشکیل جلسه، از شعب خواجه نصیر مراغه، مرکزی مراغه، جام جم مراغه و امام خمینی(ره) مراغه، بازدید به عمل آورد.

آخرین بروزرسانی 1394/11/19