تازه های اخبار تازه های اخبار

جشن بازنشستگی همکار شعبه شهید اصغرزاده اهر(مرکزی اهر)

جشن بازنشستگی همکار شعبه شهید اصغرزاده اهر(مرکزی اهر)

طی مراسمی از زحمات همکار شعبه شهید اصغرزاده اهر ، در طول دوران خدمتش در بانک مسکن تجلیل به عمل آمد.
این مراسم با حضور مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی، مصطفی ریشی رییس دایره امور مالی مدیریت، رضا فریق کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان و تمامی همکاران شعبه مذکور در محل شعبه برگزار گردید.
مهدی احمدی مدیر شعب استان طی سخنانی نایل شدن به بازنشستگی را یک روز به یاد ماندنی در زندگی همکاران معرفی کرد و افزود: روز بازنشستگی برای همکارانی که در طول خدمتشان در بانک صادقانه خدمت کرده اند باید جشن گرفته شود و تبدیل به روز ماندگاری در زندگی آنان شود.
مدیر شعب استان از زحمات صادقانه آقای اصغر لطفی تشکر و قدردانی کرد و برای وی در ادامه مراحل زندگیش در دوران بازنشستگی آرزوی سلامتی و شادکامی نمود.
در پایان مراسم لوح سپاس و سکه تمام بهار آزادی ارسال شده از طرف مدیر عامل محترم بانک مسکن توسط مدیر شعب استان به وی اعطای گردید و هر یک از همکاران شعبه به رسم یادبود از طرف شعبه و خودشان هدایایی به وی اعطای نمودند.
لازم به یادآوری است قبل از اجرای مراسم بازنشستگی مهدی احمدی مدیر شعب استان به همراه هیات همراه از شعب طالقانی اهر و شهید اصغرزاده اهر بازدید کرده و به خاطر عملکرد مطلوب همکاران این دو شعبه و به پاس قدردانی از زحمات آنان پاداش جداگانه ای به هر یک از این شعب اختصاص دادند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18