تازه های اخبار تازه های اخبار

مجامع ارزیابی عملکردشعب

تشکیل جلسات مجمع ارزیابی عملکرد شعب در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

بر اساس زمانبندی انجام یافته ، هر یک از روسای شعب مدیریت شعب استان در جلسات مجمع ارزیابی عملکرد حاضر شده و عملکرد آنها بر اساس شاخص­های اعلام شده مورد ارزیابی قرار می گیرد .
اولین جلسه مجمع ، با حضور مسیولین مدیریت شعب استان و رییس و معاون شعبه مرکزی تبریز تشکیل شد.
در ابتدای جلسه محمدحسین جوادیان مدیر شعب استان، فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت و طی سخنانی ادامه داد: در جلسات مجمع که در مرکز تشکیل شد، هر یک از مدیریتها بر اساس شاخص هایی، مورد ارزیابی قرار گرفتند . و استراتژی بانک بر این است که شبیه آن جلسات هم در مدیریتها تشکیل شود و عملکرد هر یک از شعب مورد ارزیابی قرار گیرد.
جوادیان افزود روال کار بر این خواهد بود که مسیولین شعب گزارشی از عملکرد شعبه را ارایه خواهند داد و روسای دوایر سوالاتی را در خصوص شاخصها مطرح کرده و روسای شعب از عملکرد شعبه خود در 6 ماهه اول سال جاری دفاع نموده و در نهایت نمره هر شعبه در اتمام جلسات به صورت کمی استخراج خواهد شد.
روسای شعب نیز از عملکرد خود در 6 ماهه اول سال جاری دفاع کرده و در نهایت نمره هر شعبه در اتمام جلسات به صورت کمی استخراج خواهد شد.
در ادامه جلسه امیر رنجبریان معاون مالی فناوری مدیریت شعب استان نیز طی سخنانی راجع به جدول بارم بندی نمرات در هر یک از شاخص ها ، توضیحاتی را ارایه نموده و ضمن بر شمردن شاخصهای تعیین شده ، نحوه نمره دهی به شعب را در شاخص های مذکور تشریح کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4