تازه های اخبار تازه های اخبار

حساب صندوق پس انداز مسکن یکم

تشریح جزییات حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در استان آذربایجان شرقی

به منظور تشریح جزییات حساب صندوق صندوق پس انداز مسکن یکم،گردهمایی با حضور مدیر شعب استان، معاونین مدیریت شعب استان، روسای دوایر مدیریت و روسای شعب سراسر استان در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.
به منظور تشریح جزییات حساب صندوق صندوق پس انداز مسکن یکم،گردهمایی با حضور مدیر شعب استان، معاونین مدیریت شعب استان، روسای دوایر مدیریت و روسای شعب سراسر استان در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.
در این گرد¬همایی مهدی احمدی مدیر شعب استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در این ماه پرخیر و برکت، به تمامی حاضرین خیر مقدم گفت و به بیان گزارش مبسوطی از وضعیت استان در خصوص منابع، مصارف و مطالبات معوق پرداخت.
احمدی مانده منابع مدیریت شعب استان را 169/18 میلیارد ریال و رتبه استان را در سطح کشور در جذب منابع هشتم اعلام نمود.
وی ضمن تشکر از تمانی همکاران که در 3ماهه اول سال جاری تلاش خوبی را در سطح استان برای جذب منابع انجام داده بودند، از شعب موفق و برتر در این زمینه، نسبت به ابتدای سال از جمله شعبه شهید مطهری میانه با رشد 30/51 درصد, شعبه شهرک باغمیشه تبریز بارشد 73/24 درصد، شعبه میلاد تبریز با رشد 45/24 درصد، شعبه شهید اصغر زاده اهربا رشد33/24 درصد، شعبه شهر جدید سهند با رشد 10/22 درصد، شعبه شریعتی جنوبی تبریز با رشد58/21درصد و شعبه جمهوری اسلامی تبریز با رشد 38/20 درصد، تشکر و قدرانی کرد.
مدیر شعب استان رشد استان را در جذب منابع بدون جاری دولتی 55/12 درصد نسبت به ابتدای سال جاری اعلام کرد و بالا بودن این رشد را از رشد متوسط کل بانک که 66/9 درصد می باشد حاکی از تلاش و اهمیت دادن همکاران به معقوله بازاریابی دانست و افزود: در حال حاضر مهمترین اولویت بانک دو معقوله جذب منابع و وصول مطالبات معوق می باشد که تمام همکاران باید خود را ملزم به فعالیت مضاعف در این دو معقوله نمایند.
وی در ادامه سخنان خود ضمن تشریح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم، به تبلیغات انجام گرفته در خصوص این حساب در استان اشاره کرد و افزود شخص مدیرعامل محترم و اولیای محترم بانک تاکید فراوانی برای افتتاح حداکثری این حساب در بانک دارند و همه همکاران بایستی تدابیر لازم را برای افتتاح این حساب در تمامی شعب فراهم آورند تا سهم استان از این حساب افزایش یابد.
در ادامه این گرد همایی محبوب قرصی، امیر رنجبریان و خلیل ایمانی بخشایش معاونین اجرایی، مالی و فناوری و اداری،پشتیبانی مدیریت شعب استان هر کدام طی سخنانی بر لزوم توجه همکاران به افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم تاکید کردند و خواستار تلاش جمعی همکاران در این زمینه شدند.
در پایان این گردهمایی به سوالات مطرح شده از طرف روسای شعب حاضر، پاسخ لازم، از طرف مدیر شعب استان و معاونین مدیریت شعب استان ارایه گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/4/21