12 شعبه بانک مسکن در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ارتقای درجه یافتند.

ارتقای درجه شعب استان

12 شعبه بانک مسکن در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ارتقای درجه یافتند.

براساس اعلام نتایج نهایی درجه بندی شعب بانک مسکن در سال مالی 94، توسط اداره کل سازمان و روشها، 12 شعبه در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، ارتقای درجه یافتند.
مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی طی سخنانی اعلام کرد: مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی در سال گذشته کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشت و توانست در ارزیابی عملکرد مدیریت های شعب سراسر کشور مقام نخست را به خود اختصاص دهد. وی همچنین اعلام کرد که در سال گذشته بانک مسکن در استان توانست در بین بانکهای استان خوب عمل نموده و ارتقای دو پله ای داشته باشد و از رتبه ششم به رتبه چهارم دست پیدا کند.
مدیر شعب استان در ادامه سخنان خود از ارتقای درجه 12 شعبه در این استان خبر داد و ضمن تبریک، از تلاش همکارن این شعب تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که، تعداد شعب موفق در سال جاری به بیش از دوازده شعبه در استان برسد و با کسب درجه بالاتر شعب، شاهد احراز پست های بالاتری برای همکاران باشیم.
احمدی ادامه داد: براساس اعلام اداره کل سازمان و روشها، شعب اسکو، آزادی تبریز، ولیعصر تبریز، شهر جدید سهند تبریز، شهرک پرواز تبریز، طالقانی اهر، تربیت تبریز، منجم تبریز، قطران تبریز، شهید مطهری میانه، جام جم مراغه و طالقانی مرند، توانستند با کسب امتیاز بالا در اکثر آیتمها، درجه خود را ارتقای بخشند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4