ارتقای درجه مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با تحت پوشش قرار دادن تعداد 66 شعبه به فعالیت خود ادامه می دهد.

ارتقای درجه مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

درجه مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی از درجه یک نوع ب به درجه یک نوع الف ارتقای یافت.
فعالیت بانک مسکن در مناطق شمال غرب کشور عزیزمان، از سال 1369 با عنوان سرپرستی منطقه شمال غربی شامل استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، زنجان و اردبیل آغاز شد. به مرور زمان و با تربیت و شناسایی مدیران شاغل در مجموعه بانک و نیز فراهم آمدن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و در جهت روان سازی امور و تمرکز زدایی ، ابتدا استان های آذربایجان غربی و زنجان و در نهایت استان اردبیل از سرپرستی منطقه شمال غرب منفک و هم اکنون مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با تحت پوشش قرار دادن تعداد 66 شعبه به فعالیت خود ادامه می دهد.
با همت و تلاش جمعی، کارکنان استان آذربایجان شرقی اعم از کارکنان صف و ستاد و با عنایت خداوند متعال ، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است این مدیریت توانست با کسب یک درجه، به درجه یک نوع الف ارتقای یافته و یکبار دیگر همت و تلاش و غیرت کارکنان استان در جهت اعتلای نام بانک و تحقق اهداف عالی بانک به نمایش گذاشته شود .
همچنین در راستای این تلاشها شعب شهید چمران تبریز ، شهید اصغرزاده اهر ، هادی شهر ، ستارخان تبریز و گوگان نیز توانسته اند ارتقای درجه یابند.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5