تجلیل از آزادگان مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

آزادگان مردان غیرتمند وطن

تجلیل از آزادگان مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

مسیولین مدیریت شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی با تعدادی از همکاران آزاده، نشست صمیمی را برگزار کردند.
دراین نشست که محبوب قرصی معاون اجرایی، امیر رنجبریان معاون مالی و فناوری، یونس بایندور رییس حوزه حراست و کارشناس روابط عمومی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی و تعدادی از همکاران آزاده حضور داشتند، خاطراتی از دوران اسارت بیان شد.
محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان که یکی از آزادگان سرافراز دوران جنگ تحمیلی می­باشد با بیان مطالبی از حضور تمامی همکاران آزاده حاضر در نشست تشکر و قدردانی نمود و آنان را مردان غیرتمند وطن خواند که بدون هیچ چشم داشتی از خود جانفشانی کردند. وی ایرانی بودن را برای آزادگان یک افتخار دانست و با گرامیداشت این روز بزرگ برای تمامی آزادگان میهن اسلامی به ویژه برای همکاران آزاده آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.
معاون اجرایی مدیریت شعب استان صحبتهای خود رابر روی دو محور استقامت و ولایتمداری آزادگان ادامه داد و افزود: استقامتی که آزادگان از خود نشان دادند خیلی با ارزش بود ولی با ارزش­تر از آن، استقامت خانواده­های اسرا بود که صبر عظیمی را در طول این دوران که عزیزانشان در اسارت بودند متحمل شدند. وی ولایتمداری اسرا را ستودنی خواند و ادامه داد در زمان بازگشت اسرا به میهن اسلامی ایران، امام عظیم الشان رحلت کرده بود و آزادگان عزیز، بدون چون و چرا با مقام معظم رهبری بیعت نمودند و نشان دادند که ولایتمداری در ذات هر ایرانی وجود دارد و حد و مرز نمی شناسد.
دراین نشست امیر رنجبریان معاون مالی و فناوری و یونس بایندور رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان نیز با بیان مطالبی سالروز بازگشت آزادگان را به میهن اسلامی گرامی داشته و از زحمات تمامی آزادگان که در طول دوران اسارت کشیده اند تشکر و قدردانی نمودند.
در پایان این نشست هدایایی از طرف مدیریت به آزادگان حاضر در نشست اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5