جلسات وصول مطالبات معوق و جذب منابع با حضور مسیولین مدیریت و روسای شعب مختلف

جلسات وصول مطالبات معوق و جذب منابع با حضور مسیولین مدیریت و روسای شعب مختلف

جلسات وصول مطالبات معوق و جذب منابع با حضور مسیولین مدیریت و روسای شعب مختلف در 3 روز متوالی ، در مدیریت شعب استان برگزار شد.
در این جلسات که با آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ، محمد حسین جوادیان ، مدیر شعب استان آذربایجان شرقی وضعیت مطالبات معوق را در استان نامناسب خواند و روسای شعب حاضر را کارشناس و صاحب نظر در مسایل بانکی دانسته و آنها را به همفکری و ارایه نظرات عملیاتی ، در این خصوص ، فرا خواند.
وی یکی از دلایل نامناسب بودن وصول مطالبات را در استان ، توقف پروژه ها ی مسکن مهر دانست و افزود : عوامل بیرونی فراوانی در مسکن مهر دخیل بوده که باعث توقف این پروژه ها شده ، در نتیجه عدم اقساط بندی واحدهای پروژه های مذکور، مشکلات عدیده ای را در استان بوجود آورده است از طرف دیگر ، تسهیلات مربوط به زلزله زدگان و روستایی هم دست به دست هم داده اند تا وضعیت نا مناسبی در استان بوجود بیاید که لزوم تلاش و همفکری بیشتر همکاران را می طلبد.
جوادیان سال جاری را سال سختی در زمینه جذب منابع دانست و ادامه داد : با وجود رقبای زیاد در این زمینه ، همکاران ما در استان با تلاش شبانه روزی وضعیت مطلوبی را در جذب منابع رقم زده اند.
وی در پایان سخنان خود ، حساب جاری را برای بانک حسابی ارزنده خواند و افزایش منابع را در این خصوص از تمامی شعب حاضر خواستار شد.
محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان نیز طی سخنانی، اشاره ای به تشکیل مجمع ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان در تهران نمود و ادامه داد : بر اساس شاخصهای اعلام شده در مجمع ، مدیریت شعب استان در چند شاخص عملکرد نامناسبی داشت که مطالبات معوق و حساب جاری از جمله این موارد بود.
قرصی افزود: یکی از اهداف تشکیل این جلسات این است که مطالب مطرح شده به همکاران منتقل شود و تمامی همکاران اهمیت موضوع را دانسته و نسبت به آنها حساس شده و قسمتی از توان خود را در این زمینه ها بکار ببرند.
در ادامه این جلسات موارد مربوط به شعب حاضر مطرح شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4