شعبه مرکزی تبریز، دو هزار میلیاردی شد.

شعبه مرکزی تبریز، دو هزار میلیاردی شد.

به مناسبت افزایش منابع شعبه مرکزی تبریز به بیش از دو هزار میلیارد ریال، مسیولین و کارکنان این شعبه طی مراسمی، این موفقیت را جشن گرفتند.
این مراسم با حضور مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی، معاونین مدیریت شعب استان، حوزه حراست مدیریت، رییس شعبه مرکزی تبریز، معاونین شعبه مرکزی تبریز و تمامی کارکنان این شعبه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز طی سخنانی گزارشی از عملکرد شعبه ارایه داد و ضمن ابراز مراتب تشکر و قدردانی خود از تلاش تمامی همکارانش در شعبه مرکزی تبریز گفت: در تیر ماه سال 1395 توانستیم با 36 درصد رشد، منابعی بالغ بر 2680 میلیارد ریال جذب کرده و 109 درصد از هدف سالیانه شعبه را در چهار ماهه نخست سال محقق نماییم. 
وی این موفقیت را مرهون تلاش و همدلی تمامی همکاران شعبه مرکزی تبریز ، پشتیبانی مدیر شعب استان، معاونین مدیریت شعب استان و دوایر مدیریت ، از شعبه دانست و اظهار امیدواری کرد تا با تلاش بیشتر همکاران و تعامل و حمایت های موثر مدیریت، در آینده، موفقیت های بیشتری بدست آید.
مهدی احمدی مدیر شعب استان در بخش دیگر این مراسم طی سخنانی جشن دو هزار میلیاردی شعبه مرکزی تبریز را تبریک گفت و از تلاش تمامی همکاران این شعبه، همچنین آقایان تاج اصغری مشتری ویژه شعبه و محمد میری معاون سابق شعبه که در مراسم حضور داشتند، تشکر و قدردانی نمود.
احمدی، شعبه مرکزی تبریز را جزو شعب مطرح در استان و کشور خواند و با اشاره به پتانسیل بالای شعبه، اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد رشد بیشتر شعبه در تمام زمینه ها باشیم.
وی عملکرد شعبه را در زمینه فروش اقساطی مسکن مهر ستود و ادامه داد: اگر تمامی همکاران در تمامی بخش ها به صورت یک تیم واحد عمل کنند خواهند توانست به اهداف تعیین شده به راحتی دست یافته و موفقیت های زیادی را کسب نمایند.
مدیر شعب استان با توجه به موقعیت شعبه مرکزی تبریز، رعایت مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را یک اصل و امر واجب برای تمامی همکاران شعبه برشمرد و تمامی کارکنان این شعبه را در تمامی رده ها، به رعایت بیشتر تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به کار مشتریان در اسرع وقت فراخواند.
در پایان این مراسم از یازده نفر از همکاران شعبه مرکزی تبریز، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد و بوسیله کیک تهیه شده از تمامی همکاران و مشتریان حاضر پذیرایی به عمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4