باشگاه ورزشی شهید بهشتی تبریز، بازسازی و بهسازی شد.

باشگاه ورزشی شهید بهشتی تبریز، بازسازی و بهسازی شد.

در راستای توجه به سلامتی همکاران و ایجاد روحیه نشاط و شادابی، مدیریت شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی اقدام به بازسازی ، بهسازی و زیباسازی فضای باشگاه ورزشی شهید بهشتی تبریز نمود.
بر اساس گزارش مهدی باباپور رییس دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت شعب این استان، باشگاه ورزشی شهید بهشتی تبریز که در سالهای گذشته افتتاح شده بود دارای نواقصی بود که عملا در فعالیت ورزشی همکاران در این مجموعه اثر بازدارندگی داشت و همکاران رغبت کمتری برای استفاده از امکانات موجود در ورزشگاه را داشتند که با پیگیری های مکرر مدیر شعب استان و معاونین مدیریت، اعتبار لازم برای بازسازی و بهسازی ورزشگاه اخذ گردید و در نهایت در مدت کوتاهی با تلاش شبانه روزی همکاران در دایره تجهیز و پشتیبانی، این مجموعه با امکانات جدید آماده استفاده همکاران علاقمند به ورزش گردید.
باباپور افزود: مجموعه کارهایی که در بازسازی باشگاه ورزشی انجام گرفته عبارتند از: کف سازی اصولی با کف پوش ورزشی، حذف موتورخانه قبلی و تجهیز باشگاه به سیستم پکیج دیواری، رهاسازی فضای مناسب در اثر حذف موتورخانه و احداث آبدارخانه جدید، تجهیز باشگاه به سه عدد دوش برای استحمام همکاران، رنگ کاری و نقاشی سقف و دیوارها، سیستم تهویه طبیعی، که فضا برای فعالیت ورزشی همکاران را سهل و آسانتر نموده است.
در همین راستا مهدی احمدی مدیر شعب استان به همراه معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان و تعدادی از همکاران شاغل و بازنشسته با حضور در باشگاه ورزشی ، اقدام به افتتاح مجدد این باشگاه نمودند.
لازم به یادآوری است همکاران بازنشسته با اهدای دسته گل به مهدی احمدی مدیر شعب استان و مهدی باباپور رییس دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت، از زحمات ایشان در قبال زحماتی که برای بازسازی و بهسازی باشگاه ورزشی کشیده بودند تشکر و قدردانی نمودند.
گفتنی است همکاران شاغل و بازنشسته(خانم و آقا) می توانند در تایم های مشخص ، هر روز بعد از ظهر از باشگاه ورزشی شهید بهشتی تبریز استفاده نمایند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4