عیادت از جانباز مدافع حرم آل الله

عیادت از جانباز مدافع حرم آل الله

معاون اداری، پشتیبانی بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی به همراه هییت همراه، با حضور در منزل جانباز سرافراز، صمد فاتح نژاد ، مدافع حرم آل الله، از وی عیادت نمودند.
در این عیادت خلیل ایمانی بخشایش طی سخنانی دفاع از حرم آل الله را بسیار مقدس برشمرد و گفت: خداوند افراد خاصی را برای دفاع از حرم خودش برمی گزیند و همه کس توفیق دفاع از حرم اهلبیت (علیه السلام) را پیدا نمی کند بنابراین از رشادت های ایشان که در نبرد با داعشیان به درجه رفیع جانبازی از ناحیه نخاع نایل شده است تشکر و قدردانی کرد.
ایمانی به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره خصوصیات رزمندگان جبهه مدافعین حرم اشاره کرد و افزود: امنیت امروز کشورمان مدیون رشادت های شما عزیزان می باشد که با درایت رهبر فرزانه انقلاب در خارج از مرزهای ایران اسلامی از کیان میهنمان دفاع می کنید چون دشمنان ایران، امروز با لباس داعش و امثالهم به جنگ با ایران و اسلام برخواسته اند و هدفشان براندازی نظام اسلامیمان می باشد ولی جوانان رشیدی مثل شما پا به عرصه مبارزه گذاشته و با بصیرت از کشورمان دفاع می کنید طوریکه می بینیم تعدادی به درجه رفیع شهادت و تعدادی به درجه رفیع جانبازی نایل می شوند. 
وی افزود با توجه به اوضاع کنونی خاورمیانه و امنیت مثال زدنی کشورمان، بی تردید مردم ایران این امنیت را مدیون شما و امثال شما دانسته و هیچ آدم عاقلی نمی تواند منکر این مطلب باشد. بنابراین کارمندی که سر کار می رود، کشاورزی که به کشاورزی می پردازد، دانشجویی که درس می خواند، بازاری که تجارت می کند، معلمی که درس می دهد، دانش آموزی که هرروز سر کلاس رفته و به برنامه های درسی خود می پردازد و.... همه و همه مدیون رشادت های شما بوده که به ندای رهبرمان لبیک گفته و دشمنان کشورمان را در خارج از مرزها زمین گیر کرده اید. لذا وظیفه هر ایرانی است که قدردان رشادت های شما بزرگواران مدافعین حرم باشند. 
در ادامه این عیادت جانباز مدافع حرم به بیان مطالبی درباره وضعیت جسمی کنونی خودش پرداخت و نحوه مجروح شدن خود را به صورت مختصر توضیح داد و افزود: امروز عزت شیعه در جهان متبلور است و دشمنان اسلام نمی توانند در برابر اوج عظیم جهان تشیع خودنمایی کنند و انشایالله به برکت خون این شهدای روزی فرا خواهد رسید که شیعیان تحت ولایت حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) بر کل جهان مسلط شوند و ریشه تمامی دشمنان و کفار را از بیخ و بن برکنند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4