گردهمایی روسای شعب استان

باکسب رتبه نخست در کل کشور، همکاران آذربایجان شرقی خود را به اثبات رساندند.

گردهمایی روسای شعب استان

اولین گردهمایی روسای شعب استان آذربایجان شرقی در سال 1395 برگزار شد.
این گردهمایی با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد سپس مهدی احمدی مدیر شعب استان اذربایجان شرقی ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین، کسب رتبه نخست مدیریت شعب استان در ارزیابی عملکرد سال 1394 در بین مدیریتهای سراسر کشور را تبریک گفت و این موفقیت را لطف خداوند و مرهون تلاش های تک تک همکاران در استان دانست و اظهار امیدواری نمود که با پتانسیل موجود در همکاران این رتبه در سال جاری هم حفظ خواهد شد.
احمدی مطالب خود را با اشاره به فرمایشات مدیر عامل محترم بانک در گردهمایی مدیران ارشد بانک آغاز نمود و گفت: کاستی هایی در سال 1392 در بانک وجود داشت که با تلاش همکاران این کاستیها بهبود یافته و نوعی آفت زدایی اتفاق افتاد و همکاران با تلاش در سال 1393 توانستند مشکلات زیادی را حل کنند و در واقع یک نوع حرس، در بانک اتفاق افتاد. در سال 1394 هم مثل کاشت بذر، بانک توانست موفقیتهایی را مانندایجاد صندوق پس انداز مسکن یکم، کاهش سپرده قانونی حساب ممتاز، استمهال 10 ساله مسکن مهر، تقسیط 20 ساله مسکن مهر، ایجاد صندوق سرمایه گذاری آباد، افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر، افزایش مبلغ تسهیلات با سپرده صندوق مسکن یکم برای زوجین، و تصویب 99 درصدی پیشنهادات بانک مسکن در شورای پول و اعتبار، کسب نماید که زمینه برای برداشت در سال 1395 فراهم شده است.
مدیرشعب استان به شعار سال جاری که توسط مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری شده، اشاره کرد و ادامه داد: سعی خواهیم کرد در سال جاری با تلاش مضاعف اقدامات موثری را انجام داده و در عمل، موفقیت های بزرگی را کسب نماییم.
وی منابع انسانی را عامل موفقیت ها دانست و ادامه داد: با کسب رتبه نخست در کل کشور همکاران آذربایجان شرقی در سال 1394خود را به اثبات رساندند که منابع انسانی استان، پتانسیل لازم را برای پیشرفت و ادامه تلاش دارند. لذا از همکاران خواست تا با ارایه پیشنهادات لازم، مدیریت را برای با انگیزه تر کردن منابع انسانی در استان یاری نمایند.
احمدی در ادامه سخنان خود مطالبات معوق را یکی از معضلات مهم استان دانست و افزود: با توجه به تنوع تسهیلات موجود در استان اعم از زلزله زدگان، روستایی و ... امیدوارم در سال جاری با برنامه ریزی دقیق در این زمینه هم گامهای موثری را برداریم و اهداف ترسیم شده برای استان را محقق ساخته و مطالبات را کاهش دهیم.
احمدی فعالیت استانی را در زمینه فروش اقساطی مسکن مهر خوب ارزیابی نمود و گفت: در سال گذشته 18000 واحد مسکن مهر در استان فروش اقساطی شده است که رتبه اول کشوری را دراین زمینه کسب نموده ایم بنابراین از تمام همکاران استان به ویژه رییس و همکاران شعبه مرکزی تبریز که توانسته بودند 7000 واحد از 18000 واحد مساکن مهر را به فروش اقساطی تبدیل نمایند تشکر و قدردانی نمود.
وی عمده فعالیت های سال جاری، در بانک را پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری و اعتبار سنجی مناسب، جذب منابع، کاهش مطالبات غیر جاری، ضمانت نامه و فروش اقساطی مسکن مهر اعلام نمود و از تمام همکاران خواست تا تمام تلاش خود را در این زمینه ها بکار برند.

احمدی در بخش دیگر سخنان خود به ارتباط 140 فعالیت اقتصادی با بخش مسکن اشاره نمود و ادامه داد: موتور اقتصاد با استارت بخش مسکن به حرکت در می آید بنابراین از همکاران خواست با راهکارهای مفید از جمله شناسایی انبوه سازان و تعامل خوب با آنان، اقدام برای تغییر نگرش مشتریان نسبت به بانک، حل مشکل مسکن مردم و ارایه مشاوره به مشتریان در این زمینه و مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، در به حرکت در آوردن موتور اقتصادی کشور، تمام تلاش خود را انجام دهند.
احمدی ار حضور بانک مسکن استان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ایران – تبریز هم خبر داد و هدف از ایجاد غرفه در این نمایشگاه را نشان دادن حضور بانک در عرصه بخش مسکن و بازاریابی موثر اعلام کرد و از همکاران دعوت کرد تا در حد امکان از این نمایشگاه بازدید نمایند.
وی در پایان سخنان خود به ارایه گزارشی از عملکرد شعب مختلف پرداخت و نحوه امتیاز دهی در ارزیابی عملکرد را تشریح نمود و به سوالات مطرح شده روسای شعب در زمینه های مختلف پاسخ داد.
در ادامه این گردهمایی محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت و خلیل ایمانی بخشایش معاون اداری، پشتیبانی مدیریت هر کدام به بیان مطالبی در زمینه حیطه وظایف خود پرداختند و گردهمایی با اجرای پنل دوایر امور اعتباری، حقوقی و وصول مطالبات و حوزه حراست مدیریت شعب استان و اهدای لوح و پاداش به روسای شعب نمونه و دوایر ، کارشناسان بازرسان و همکاران موفق مدیریت به شرح زیر، و گرفتن عکس یادگاری به پایان رسید. 
تجلیل از عملکرد روسای شعب و دوایر مدیریت و همکاران مدیریت از 1/8/94 تا پایان سال 1394 در بخشهای مختلف:
بخش ارزیابی عملکرد:
اکبر پور آقا رییس شعبه شهید مطهری میانه
هوشنگ نور عینی رییس شعبه هادی شهر
منصور رضایی رییس شعبه خواجه نصیر مراغه
جعفر بزمی رییس شعبه فجر تبریز
مقصود بهروزی رییس شعبه آزادی تبریز
بخش جذب منابع:
جواد دمشقی رییس شعبه قدس تبریز
مجتبی عباسی ملکی رییس شعبه ملکان
حسن ایمانی رییس شعبه سردرود
بخش قرض الحسنه جاری:
داود هادی قراملکی رییس شعبه امیر کبیر تبریز
عباس تاج سنجرانی رییس شعبه شهرک زعفرانیه تبریز
مصطفی طاهری رییس شعبه شهرک شهید یاغچیان تبریز
بخش قرض الحسنه پس اندار:
محمد علی ذاکری رییس شعبه طالقانی مرند
اکبر نوجوان رییس شعبه جمهوری اسلامی تبریز
هوشنگ بهروز رییس شعبه جام جم مراغه

 


بخش پس انداز مسکن یکم:
منصور رضایی رییس شعبه خواجه نصیر مراغه
عبداله عبدالهی رییس شعبه میرداماد تبریز
امیر حاجی پور رییس شعبه شهرک باغمیشه تبریز
بخش ضمانت نامه بانکی: 
هوشنگ نور عینی رییس شعبه هادی شهر
منصور رضایی رییس شعبه خواجه نصیر مراغه
حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز
بخش وصول نقدی:
جعفر اکبری رییس شعبه ورزقان
علی اکبر راحلی رییس شعبه گوگان
حبیب فتاحی ثانی رییس شعبه امام مرند
بخش مطالبات:
حبیب طاهری بناب رییس شعبه شریعتی جنوبی تبریز
رضا علیپور رییس شعبه میلاد تبریز
طاهر خادم رییس شعبه ایلخچی
بخش ستادی:
قادر امانی رییس حوزه ناظر جنوب استان، پرویز محمدی پور معاون حوزه حراست مدیریت، صاحبعلی حسن زاده بازرس مدیریت، مصطفی ریشی رییس دایره امور مالی مدیریت، ابوالفضل کفشدوزی رییس دایره امور اعتباری مدیریت، محمد فرزین فر رییس دایره حقوقی و وصول مطالبات مدیریت، حجت اله رجبی رییس دایره سیستمها ی مدیریت، یعقوب علیپور کارشناس بازاریابی مدیریت، رضا فریق کارشناس روابط عمومی مدیریت، مهدی باباپور رییس دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت، حمید اصغر نژاد رییس دایره فنی و ارزیابی مدیریت، ودود مهدوی رییس دایره خزانه و پولرسانی مدیریت، علی شمسی رییس دایره امور اداری،آموزشی و رفاهی مدیریت، علیرضا پور حبیب کارشناس دایره سیستمها، علی دلاویز همکار دایره حقوقی و وصول مطالبات، زینب امیری کارشناس دایره امور مالی و معصومه قاسمی همکار دایره امور اداری مدیریت.

آخرین بروزرسانی 1395/7/4