مراسم بازنشستگی معاون شعبه مرکزی تبریز

مراسم بازنشستگی معاون شعبه مرکزی تبریز

مراسم بازنشستگی میرمحمد میری، معاون شعبه مرکزی تبریز، با حضور مسیولین مدیریت و شعبه مرکزی تبریز، همکاران شعبه و برخی از مشتریان این شعبه در محل سالن همایش مدیریت شعب استان برگزار شد.
دراین مراسم که به مناسبت بازنشستگی میرمحمد میری معاون شعبه مرکزی تبریز برگزار گردید، امیر رنجبریان و خلیل ایمانی بخشایش، معاونین مدیریت شعب استان، حسین رضایی رییس شعبه مرکزی تبریز و مهندس علیزاده یکی از مشتریان شعبه مرکزی تبریز، هرکدام با بیان سخنانی بازنشستگی وی را تبریک گفته و برای وی آرزوی سلامتی و تندرستی، در ایام بازنشستگی نمودند.
آنچه که این جلسه را متمایز کرده بود حضور داوطلبانه مشتریان شعبه مرکزی تبریز بود که هر کدام به نحوی خواسته بودند با حضور در مراسم، مراتب سپاس و قدردانی خویش را از وی بجا بیاورند. که این حضور مشتریان حاکی از عملکرد خوب این همکار در دوران خدمتش در بانک مسکن می باشد که توانسته بود رضایت و قدردانی مشتریان را جلب نماید.
این مراسم با بیان خاطراتی از میر محمد میری از دوران خدمتش در بانک مسکن ادامه یافت و در نهایت هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیریت شعب استان، مسیولین و همکاران شعبه مرکزی تبریز و مشتریان به وی تقدیم شد و مراسم با خداحافظی، روبوسی صمیمانه و گرفتن عکس یادگاری به پایان رسید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4